حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

لوگوی رابط کاربری MIUI 13 شیائومی رسماً منتشر شد؛ رونمایی به‌زودی!

نوشته

1 سال قبل | بدون دیدگاه | اخبار، برترین‌های ترنجی، شایعات، شیائومی

رابط کاربری MIUI 13، مدت زیادی است که در صف انتظار رونمایی محصولات شیائومی قرار دارد. اما به نظر می‌رسد که کم کم در حال نزدیک شدن به تاریخ رونمایی از نسل جدید رابط کاربری MIUI هستیم. چرا که لوگوی رابط کاربری MIUI 13 شیائومی رسماً منتشر شده است!

لوگوی رابط کاربری MIUI 13 شیائومی، خبر از رونمایی این رابط کاربری در آینده‌ای نزدیک می‌دهد!

چند وقت پیش، یکی از مدیران شیائومی گفت که MIUI 13 به زودی معرفی می‌شود.

 

رابط کاربری MIUI 13 به گفته یکی از مدیران شیائومی به زودی رونمایی می‌شود

 

به گزارش XIAOMIUI، شیائومی هر سال یک به روزرسانی مهم از رابط کاربری MIUI خود را ارائه می‌کند. پس از عرضه MIUI 12 در سال گذشته، ما امسال هم شاهد انتشار MIUI 12.5 و نسخه بهبود یافته آن نیز بودیم. این نسخه میان نسل، به جای MIUI 13 منتشر شد. اما کاربران دیگر از MIUI 12 خسته شده‌اند و طاقت آن‌ها به سر آمده است.

شیائومی چندین ماه است که به طور متمرکز در حال توسعه MIUI 13 است. در همین راستا، چینی‌ها هفته پیش ارائه نسخه‌های بتای جدید MIUI 12.5 را متوقف کردند. این موضوع، نشان دهنده ورود MIUI 13 به عرصه است! همچنین پیش از رونمایی نسل جدید MIUI، شیائومی اقدام به ارائه اپلیکیشن‌های MIUI 13 کرده است. در این بین، لوگوی رابط کاربری MIUI 1e شیائومی به چشم می‌خورد! این لوگوی MIUI 13 در نسخه ١٣.٠.٣.٠ برنامه Feedback مشاهده شده است. البته بهتر است که بگوییم این لوگو، نزدیک به ١ هفته پیش لو رفته بود.

اما چون منبع موثّق و درستی برای تأیید آن وجود نداشت، خبری از این لوگو در سطح رسانه‌ای نبود. اما بالأخره صحت این لوگو تأیید شد و ما این جا هستیم تا به آن بپردازیم! لوگوی نسل جدید MIUI، با خطوط و دایره‌های مماس بر هم ایجاد می‌شود و در این لوگو، تقارن خاصی رعایت شده است. این لوگو از لحاظ طراحی بصری، جذابیت بیشتری نسبت به لوگوهای قبلی دارد. با نگاه کلی، می‌توان متوجه شد که این لوگو از سه دایره و دو متوازی الاضلاع تشکیل شده است و این بسیار جالب است.

در رنگ بندی این لوگوی رسمی MIUI 13، از رنگ‌های نارنجی تا صورتی گرادینت استفاده شده است. در نهایت، این لوگو می‌تواند جذاب‌ترین لوگوی تاریخ MIUI باشد! اگر از نود می‌پرسید که چرا متن‌های موجود در اسکرین شات‌ها، چینی هستند، باید بگوییم که این افشاگری‌ها از کشور چین به دست ما رسیده است و این موضوع مانند همیشه، طبیعی است.

در این قسمت، بخشی از تنظیمات MIUI 13 به نمایش در آمده است. در ابتدا، صفحه تنظیمات MIUI 13 نشان داده می‌شود که با نسل‌های قبلی مشابه است. همچنین در حین روشن کردن گوشی، شاهد این لوگوی زیبا خواهیم بود. به طور مشابه، بوت شدن گوشی‌های مجهز به MIUI 13 مانند قبل خواهد بود. همچنین برای ورود به محیط اصلی گوشی، پیام Swipe Up To Enter System نمایش داده می‌شود. این متن که از MIUI 10 نیز وجود داشت، در جدیدترین نسخه از آن نیز وظیفه استقبال از کاربر را خواهد داشت.

ما وقتی کد منابع اپلیکیشن‌های مربوط به MIUI را بررسی کردیم، متوجه می‌شویم که نسخه‌های مربوط به MIUI 13 نیز آماده عرضه هستند. افشاگری‌ها از MIUI 13، روز به روز بیشتر می‌شوند و این رابط کابری، کم کم در روزهای آتی معرفی خواهد شد. نکته دیگری که جدیداً فاش شده است، شباهت فونت این نسخه با MIUI 12.5 است.

اگر هنوز در صحت این لوگو از رابط کاربری MIUI 13 شیائومی، دچار تردید هستید، هیچ مشکلی نیست. در واقع هنگامی که امضاء‌های مربوط به این لوگوی فاش شده را بررسی می‌کنیم، متوجه وجود امضاء رسمی شیائومی نیز می‌شویم. همچنین دیگر فایل‌های مرتبط به MIUI 13 در این برنامه، رسمی و نهایی هستند.

اما دقیقاً چه زمانی می‌توانیم شاهد رونمایی MIUI 13 باشیم؟ بر اساس گزارشات قبلی، شیائومی ممکن است در تاریخ ٢٨ دسامبر ٢٠٢١ (٧ دی ١۴٠٠) معرفی خواهد شد. امکان دارد که در همین تاریخ، لیست اولیه دریافت کنندگان MIUI 13 نیز منتشر شود. البته شروع عرضه، از حدود ١ ماه بعد معرفی رخ می‌دهد!

نظر شما در مورد این لوگوی رابط کاربری MIUI 13 شیائومی چیست؟ فکر می‌کنید که MIUI بالأخره بتواند به یک رابط کاربری ایده آل بدل شود؟

اشتراک در
اطلاع از
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رپورتاژ آگهی پربازده
رپورتاژ آگهی پربازده
نیما جلالی
رو نوک قله ☝️