حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

سیستم عامل iOS 14 روی ۸۰ درصد تمام آیفون های نصب شده است

نوشته

3 سال قبل | یک دیدگاه | iOS 14، اپل

یکی از ویژگی های سیستم عامل iOS که از دیگر سیستم عامل ها با فاصله زیاد بهتر است، سرعت آپدیت به نسخه جدید و فراگیری آن است. طبق آمار منتشر شده توسط اپل حالا می دانیم که سیستم عامل iOS 14 روی ۸۰ درصد تمام آیفون های نصب شده است.

نرخ به روزرسانی سیستم عامل iOS 14

ارقام رسمی جدید اپل نشان می دهد که 80٪ از کل آیفون های فعال، سیستم عامل iOS 14 دارند و این رقم برای آیفون های معرفی شده در چهار سال گذشته حتی بیشتر است. در ارقامی که در صفحات پشتیبانی توسعه دهنده خود منتشر کرده است، اپل اظهار داشت:

86٪ از کل آیفون های معرفی شده در چهار سال گذشته به سیستم عامل iOS 14 مجهزند.

نرخ به روزرسانی سیستم عامل iOS 14

نرخ به روزرسانی سیستم عامل iOS 14

از باقی مانده آن ها، ۱۲ درصد دیگر iOS 13 را اجرا می کنند. همچنین فقط ۲ درصد از آیفون های معرفی شده در چهار سال گذشته دارای سیستم عامل قدیمی تر از iOS 13 هستند.

برای همه آیفون ها، 80٪ دستگاه های فعال از iOS 14 استفاده می کنند و دوباره باید گفت در مجموع تمام آیفون ها 12٪ دستگاه ها سیستم عامل iOS 13 را اجرا می کنند. همچنین فقط 8٪ سیستم عامل قدیمی تر از iOS 13 را اجرا می کنند.

آمار مربوط به iPadOS 14 به طرز قابل توجهی مشابه است. 84٪ از دستگاه های iPad معرفی شده در چهار سال گذشته iPadOS 14 را اجرا می کنند، 14٪ دیگر iPadOS 13 و 2٪ نسخه قدیمی را اجرا می کنند. برای همه iPad ها ، این آمار به ترتیب 70٪ ، 14٪ و 16٪ است.

اپل می گوید این ارقام از تاریخ ۶ اسفند ۹۹ از App Store گرفته شده است. اینها گواهی قابل توجهی برای پشتیبانی مداوم اپل از دستگاههای خود است و کاربران اپل انتظار دارند سالها آپدیت نرم افزاری برای دستگاه های خود داشته باشند.

با iOS 14 اپل انبوهی از پیشرفت های جدید آیفون را شامل ویجت ها، تصویر در تصویر، بهبود نقشه ها، سافاری، حریم خصوصی، سیری، یک برنامه جدید ترجمه، گزینه هایی برای برنامه های شخص ثالث و موارد دیگر معرفی کرد.

آموزش تغییر آیکون نرم افزارها در iOS 14

آموزش ثبت اسکرین شات آیفون با ۲ بار ضربه زدن پشت گوشی

نظر شما چیست؟ شما کاربر iOS یا iPadOS هستید؟ این سرعت ارایه آپدیت و فراگیری آن را می پسندید؟ ما همچنین پنج ماه پیش برای شما نوشتیم که آپدیت iOS 14 تنها در یک هفته روی ۲۵٪ آیفون ها نصب شد.

اشتراک در
اطلاع از
1 Comment
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Milad7

عالی و پایدار شده 😇

رپورتاژ آگهی پربازده
رپورتاژ آگهی پربازده
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)