پنج + 8 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

آپدیت ردمی 7A به MIUI 12 رسما ارایه شد

سینا عطایی

نوشته

4 ماه قبل | 2 دیدگاه | آپدیت، ردمی

ردمی 7A به عنوان یک گوشی اقتصادی زیر ۱۰۰ دلاری حدودا یک سال و نیم پیش رسما معرفی شد. خبر خوب برای کاربران آن این که آپدیت ردمی 7A به MIUI 12 رسما ارایه شده است. این دستگاه در زمان ارایه با اندروید ۹ و رابط کاربری MIUI 10 ارایه شده بود. ارایه دومین آپدیت اساسی رابط کاربری و حداقل یک آپدیت سیستم عامل (که تا کنون دریافت کرده اما مشخص نیست بعدی را دریافت کند یا نه) می تواند خوشحال کننده باشد.

آپدیت ردمی 7A

آپدیت ردمی 7A

آپدیت ردمی 7A

کاربران هندی گوشی ردمی 7A آپدیت MIUI 12 را در توییتر تایید کردند. شماره نسخه میان افزار برای آخرین به روزرسانی MIUI 12 V12.0.1.0.QCMINXM و حجم به روزرسانی آن براساس تصویر 547 مگابایت است. ممکن است به روز رسانی به صورت مرحله ای در حال اجرا باشد و ممکن است مدتی طول بکشد تا همه کاربران آن را دریافت کنند. اگر به زودی اعلانی دریافت نکردید، بهتر است که به روزرسانی را در تنظیمات بررسی کنید.

تغییرات موجود در تصویر نشان داده شده است که آخرین به روزرسانی MIUI 12 برای Redmi 7A و وصله امنیتی اندروید دسامبر 2020 را به همراه دارد. این آپدیت همچنین باعث ایجاد بهینه سازی تصاویر متحرک در صحنه های انتخاب شده می شود و ژست های لمسی جدید در صفحه Alarm روی صفحه قفل پس از به روزرسانی نادیده گرفته می شوند.

می دانیم که در MIUI 12 با کشیدن انگشت به پایین از گوشه بالا سمت چپ، بخش اعلان ها باز می شود و با کشیدن انگشت به پایین از گوشه بالا سمت راست، تنظیمات سریع باز می شود. با داشتن تماس ورودی مرکز کنترل بسته خواهد شد. و همچنین بهینه سازی طرح حالت افقی برای مرکز کنترل وجود دارد.

گوشی Redmi 7A با جدیدترین آپدیت خود باعث بهبود روشنایی و رنگ تصاویر پس زمینه می شود و در صورت عدم نمایش صحیح اعلان ها در حالت تاریک، مشکلی را برطرف می کند.

شما Redmi 7a دارید؟ آپدیت MIUI 12 را دریافت کردید؟

ndtv

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

  1. ali_s
    ali_sali_as2020
    ترنجِ رسیده

    نوت هشت پشمه؟😐😐😐😑