دوازده + دو =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

اولین نسخه آزمایشی اندروید ۱۱ تاریخ ۱۴ خرداد ۹۹ ارایه می شود

سینا عطایی

نوشته

4 ماه قبل | 17 دیدگاه | آپدیت ، اندروید ۱۱

با وجود اینکه به صورت محدود و برای توسعه دهنده‌ها تا کنون ۳ بیلد آزمایشی اندروید ۱۱ ارایه شده است اما امروز گوگل رسما اعلام کرد که اولین نسخه آزمایشی اندروید ۱۱ تاریخ ۱۴ خرداد ۹۹ ارایه می شود. احتمالا این فاز گسترده‌ترین از در دسترس بودن Android 11 باشد، سیستم عاملی که پس از اندروید ۱۰ دومین نسخه اندروید بدون نام دسری‌طور است!

اولین نسخه آزمایشی اندروید ۱۱

گوگل به تازگی یک تیزر منتشر کرده است که همه را دعوت می کند تا نسخه آنلاین بازی اندروید ۱۱ بتا را تماشا کنند. نسخه بتا سیستم های جدید اندرویدی معمولا در کنفرانس Google I/O منتشر می شود. با این حال، امسال به دلیل همه گیر شدن کرونا شرایط کمی متفاوت است. Google I/O 2020 لغو شده است، بنابراین تنها گزینه برای نسخه بتا اندروید ۱ یک کنفرانس آنلاین است. این کنفرانس در تاریخ ۱۴ خرداد برگزار می شود.

گوگل به همه توصیه کرده است که این کنفرانس را از خانه تماشا کنند. این رویداد شامل اخبار و به روزرسانی های مختلف رویدادهای رسمی است. این شرکت همچنین برنامه عرضه نسخه Android 11 را به روز کرده است. برنامه جدید نشان می دهد که اندروید ۱۱ از ۳ نسخه بتا عبور خواهد کرد. در ژوئن، ژوئیه و آگوست یک نسخه بتا وجود خواهد داشت. نسخه پایدار رسمی در نهایت در چارک سوم سال ۲۰۲۰ یعنی پاییز ۹۹ وارد بازار خواهد شد. البته بعید نیست برخی پرچمدارهای نیمه دوم سال ۲۰۲۰ این نسخه اندروید را داشته باشند.

اولین نسخه آزمایشی اندروید ۱۱

اولین نسخه آزمایشی اندروید ۱۱

گوگل همچنین پیش نمایش ۴ برنامه نویسان اندروید ۱۱ را منتشر کرده است. این نسخه پیش نمایش شامل هیچ ویژگی جدیدی نیست، فقط برای بهبود پایداری و عملکرد است. این بروزرسانی فقط یک ویژگی اصلی را اضافه می کند که در نسخه های قبلی موجود نبود. در زیر می توانید تغییرات عمده ناشی از این نسخه را بررسی کنید.

اشکال زدایی بی‌سیم

ویژگی جدید اشکال زدایی بی سیم روند معمول ADB را در Android 11 سهولت می بخشد. این ویژگی در دومین نسخه پیش نمایش اندروید ۱۱ معرفی شده است اما این بار عملکرد شایسته خود را تجربه می کند. کاربران می توانند با استفاده از روش جدید کد جفت گیری، تلفن هوشمند را به رایانه شخصی جفت کنند. طبق گفته غول جستجو، آنها یک راه جدید اسکن کد QR را در Android Studio اجرا می کنند تا به توسعه دهندگان اجازه دهد سریع تلفن های هوشمند خود را جفت کنند.

ADB Incremental

این ویژگی خاص امکان نصب سریعتر APK های بزرگ را فراهم می آورد. با این کار، توسعه دهندگان می توانند یک APK بزرگ تا حجم ۲ گیگابایت را از رایانه به تلفن تا ۱۰ برابر سریعتر از قبل نصب کنند. توسعه دهندگان در حال اجرا سومین نسخه توسعه‌دهندگان اندروید ۱۱ می توانند از دستور “نصب – افزایشی ADB” در ADB استفاده کنند. طبق گفته گوگل، تمام دستگاه های ارایه شده با اندرویدی ۱۱ از سیستم فایل‌های افزایشی ADB پشتیبانی می کنند. ما درباره دستگاههایی که با Android 10 وارد بازار شده اند و آپدیت اندروید ۱۱ را می گیرند مطمئن نیستیم.

نظر شما چیست؟ شما وارد برنامه های آزمایشی تست نرم افزار یا سیستم عامل های جدید می شوید؟ من؟ بله!

gizchina

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

  1. Amir galaxy
    Amir galaxyAmir galaxy
    ترنج لاگژری
    4
    1

    http://uupload.ir/files/gpol_img_20200507_210636.jpg
    مصطفی اینو همین چند لحظه پیش گرفتم (بدون ادیت / بدون جیکم / نداشتن حالت ماه)

  2. calantar
    calantarcalantar
    ترنجِ نرسیده

    الان اندروید ۱۱داره میاذ من هنوز اندروید ۱۰نگرفتم

  3. Amir galaxy
    Amir galaxyAmir galaxy
    ترنج لاگژری

    بعد از آپدیت اندروید ۱۰ بلانسبت ریده شو تو باتریم…(از میانگین ۱۰:۳۰ ساعت اسکرین شد ۶:۳۰)
    امیدوارم miui 12 مشکل جدیدی درست نکنه😂

  4. Milad7
    Milad7milad7ir
    ترنج لاگژری

    خیلی هم خوب منتظریم 🙂

  5. Milad7
    Milad7milad7ir
    ترنج لاگژری

    دوستان گوشی های سامسونگ از سری 10 به بعد 3 تا نسخه اندروید میگیرن؟! یه همچین شایعه ای خوندم

10 کاربر برتر
  1. 1# Milad7 - 14,825 ترنج
  2. 2# ahmad - 13,614 ترنج
  3. 3# m.b - 10,725 ترنج
  4. 4# Sajad - 9,546 ترنج
  5. 5# _V_ - 8,313 ترنج
  6. 6# Amir galaxy - 8,177 ترنج
  7. 7# Peiman - 8,082 ترنج
  8. 8# The Destroyer - 7,842 ترنج
  9. 9# علی شیخ زاده - 7,535 ترنج
  10. 10# نیما عرفانی - 7,502 ترنج
کانال تلگرام ترنجی