19 − 3 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

آلفابت در فکر خرید فیت بیت است

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | 2 دیدگاه | آلفابت

آلفابت را میشناسید، شرکت مادر گوگل که پروژه های بزرگ اما کمتر شناخته شده دیگری هم به جز «جی بزرگ» دارد. طبق جدیدترین شنیده ها ‌‌‌‌این شرکت مشغول مذاکره برای خرید شرکت فیت بیت است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

خرید فیت بیت توسط آلفابت

جزییات بیشتری در مورد این خبر تایید نشده و هنوز معلوم نیست که آیا این مذاکرات منجر به معامله‌ای خواهد شد یا نه. همچنین مبلغی که آلفابت برای خرید فیت بیت اعلام کرده، هنوز فاش نشده است.

در هر صورت، خرید فیت بیت توسط آلفابت یک معامله منطقی برای هر دو شرکت است. با وجود شرایط نه‌چندان مناسبی که ساعت‌های هوشمند مبتنی بر Wear OS دارند، گوگل در این زمینه هنوز وارد عمل نشده است. از مدت‌ها قبل شایعات زیادی در مورد احتمال عرضه ساعت هوشمند پیکسل مطرح شده ولی هنوز چنین گجتی عرضه نشده؛ گوگل با ساخت یک ساعت هوشمند جذاب می‌تواند محبوبیت این پلتفرم را بهبود ببخشد.

شرکت فیت‌بیت با وجود اینکه سابقه زیادی در حوزه ساعت‌های هوشمند ندارد و فقط سه ساعت هوشمند عرضه کرده، ولی روی هم رفته در این زمینه مورد توجه زیادی قرار گرفته است. این اولین باری نیست که خبر مربوط به فروش فیت بیت مطرح می‌شود. در اواسط ماه سپتامبر خبرگزاری رویترز اعلام کرد که مدیران این شرکت تخصصی در حوزه تندرستی به دنبال فروش آن هستند.

اگر فروش فیت بیت به گوگل نهایی شود، مطمئنا خیلی زود در این زمینه گزارش‌های بیشتری منتشر می‌شود و به همین خاطر فعلا باید به‌عنوان یک شایعه آن را در نظر بگیریم. گوگل و فیت‌بیت هنوز در این مورد اظهارنظر نکرده‌اند.

نظر شما چیست؟ شایعات این چنینی معمولا بر مبنای مستندات قابل اعتماد هستند اما اینکه آیا این شایعه به واقعیت بپیوندد یا نه مشخص نیست.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Milad7
  Milad7milad7ir
  سوپر ترنج

  که اینطور

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,382 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,961 ترنج
 3. 3# m.b - 14,129 ترنج
 4. 4# Mahdi - 12,223 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,585 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,148 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 8,993 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 8,971 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,776 ترنج
قاصدک 24
تترایران
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی