بیست − دو =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

راه حل اپل برای عمر بیشتر آیفون ۱۱

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | یک دیدگاه | اپل

اپل با معرفی و عرضه آیفون‌های جدید موسوم به آیفون ۱۱ ادعا کرده است که باتری آنها دیرتر مستهلک می‌شود و این شرکت موفق شده تا طول عمر باتری‌های آیفون‌های جدید را به خوبی بهبود بخشد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره راه حل اپل برای عمر بیشتر آیفون ۱۱ صحبت کنیم.

عمر بیشتر آیفون ۱۱

آیفون ۱۱ 5G

آیفون ۱۱

در سال ۲۰۱۷ کاربران آیفون یک ویژگی نرم افزاری “باتری‌خور” را کشف کردند که به منظور جلوگیری از خاموش شدن تصادفی گوشی به دلیل پیری باتری در نظر گرفته شده بود. عدم شفافیت اپل پیرامون این برنامه، آن را به یک مشکل اساسی تبدیل کرده است.

اما اکنون گفته می‌شود پایگاه 9to5Mac کشف کرده است که این شرکت در حال حاضر جزئیات مربوط به سیستم بهینه سازی قدرت جدید موسوم به “همیشه روشن” را در آیفون ۱۱ در نظر گرفته است تا موجب افزایش طول عمر باتری شود.

این چارچوب جدید که اپل می‌گوید به طور خاص با ویژگی موجود در آیفون‌های قدیمی متفاوت است، از ترکیبی از سخت افزار و نرم افزار برای جلوگیری استهلاک زیاد باتری آیفون و اختلال عملکرد آن همزمان با افزایش سن باتری استفاده می‌کند. در حالی که با این ابتکار اپل، اثرات اختلال عملکردی تا حد ممکن کاهش می‌یابد، پیر شدن باتری هنوز هم ممکن است در نهایت منجر به اثرات قابل توجه و موقتی شود.

اپل به استفاده طولانی از برنامه‌ها، کاهش توان داده‌های بی‌سیم، کم نور شدن پس زمینه یا کم شدن صدای بلندگو به عنوان نتایج احتمالی کاهش سلامتی باتری اشاره می‌کند. در حقیقت این ویژگی مدت زمان نگه داشتن شارژ را در کوتاه مدت توسط باتری بیشتر نمی‌کند، بلکه یک استراتژی بلند مدت است برای اینکه ظرفیت باتری آیفون تا حد ممکن بالا باقی بماند.

باتری‌های آیفون‌های جدید بسته به میزان استفاده از برنامه‌های پرمصرف می‌تواند تا چند روز دوام بیاورد. اما بعد از گذشت چند سال، اغلب فقط یک روز یا حتی گاهی اوقات بسیار کمتر شارژ نگه می‌دارند. این در حالی است که اپل برای تعویض یک باتری قدیمی، بسته به مدل آیفون، بین 50 تا 70 دلار دریافت می‌کند. در نهایت کاربران امیدوارند این ویژگی جدید باعث شود طول عمر باتری‌های آیفون ۱۱ افزایش یابد.

نظر شما چیست؟ اپل واقعا به افزایش عمر آیفون ۱۱ می اندیشد؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

10 کاربر برتر
  1. 1# Milad7 - 17,908 ترنج
  2. 2# ahmad - 14,910 ترنج
  3. 3# m.b - 12,617 ترنج
  4. 4# Sajad - 10,719 ترنج
  5. 5# Mahdi - 10,368 ترنج
  6. 6# نیما عرفانی - 9,500 ترنج
  7. 7# The Destroyer - 8,868 ترنج
  8. 8# Amir galaxy - 8,765 ترنج
  9. 9# Dr.Nazer - 8,601 ترنج
  10. 10# _V_ - 8,589 ترنج
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
تبلیغ سمت چپ
تبلیغ سمت چپ
کانال تلگرام ترنجی