15 − 2 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

جعبه آیفون ۱۱ پرو را ببینید: رنگ مشکی با عکس پشت دستگاه

سینا عطایی

نوشته

2 ماه قبل | 3 دیدگاه | اپل

آیفون ۱۱ و آیفون ۱۱ پرو با بردار بزرگترش رسما معرفی شدند و تا کنون اطلاعات زیادی درباره آن داریم، البته به جز جعبه آن ها! امروز تصاویری از جعبه آیفون ۱۱ پرو لو رفته که نشان از تغییراتی در ظاهر بسته بندی آیفون های ۲۰۱۹ دارد. در این بسته بندی جدید آیفون ۱۱ شاهد رنگ مشکی با عکس پشت دستگاه هستیم. در ادامع با ترنجی همراه باشید تا جعبه آیفون ۱۱ پرو را ببینید.

جعبه آیفون ۱۱ پرو

جعبه آیفون ۱۱ پرو

جعبه آیفون ۱۱ پرو

بسته بندی کلی آیفون های اپل سادگی ویژه‌ای دارند و همانند خود آیفون که صنعت موبایل را متحول کرد، بسته بندی ساده این دستگاه ها هم بسته بندی موبایل ها را تغییر داد. حالا ۱۳ نسل است که آیفون ها همین بسته بندی جمع و جور را دارند اما هر سال ظاهر آن عوض می شود.

امسال می بینیم که اپل رنگ پایه مشکی را برای جعبه در نظر گرفته که می تواند جذاب باشد. علاوه بر آن پس از آن که نمایشگر کم حاشیه آیفون X دیگر فاکتور اصلی فروش آیفون ۱۱ و آیفون ۱۱ پرو نیست، اپل تصمیم گرفته تا نکته قوت اصلی آیفون های ۲۰۱۹ روی جعبه دیده شود.

همانطور که در تصویر جعبه آیفون ۱۱ پرو می بینید، تصویری از قاب پشتی آیفون ۱۱ پرو دیده می شود که دوربین سه گانه آن را نشان می دهد.

نظر شما درباره جعبه آیفون ۱۱ چیست؟ فکر می کنید برای شما جذاب است؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. online_wireless
  ترنجِ نرسیده  13  5

  نظر من اینه که اپل تو این آیفون انتظارات رو برآورده نکرد چه از لحاظ حافظی داخلی و رم و چه از لحاظ ظاهر دوربین و‌ جنس پشت گوشی که مات شده، نمیشه از این ایرادات براحتی گذشت.

10 کاربر برتر
 1. 1# ahmad - 10,512 ترنج
 2. 2# Peiman - 7,996 ترنج
 3. 3# علی شیخ زاده - 7,043 ترنج
 4. 4# Sajad - 6,632 ترنج
 5. 5# Milad7 - 6,131 ترنج
 6. 6# Pouya - 5,881 ترنج
 7. 7# _V_ - 5,156 ترنج
 8. 8# m.b - 4,788 ترنج
 9. 9# chalton - 4,197 ترنج
 10. 10# Mortazavi - 4,192 ترنج
کانال تلگرام ترنجی