6 − 1 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

رندر هواوی یی ۳۰ و‌ هواوی پی ۳۰ پرو با دوربین سه چهارگانه دیده شد

سینا عطایی

نوشته

6 ماه قبل | 7 دیدگاه | رندر ، هواوی

رندرهای مختلفی درباره هواوی پی ۳۰ و هواوی پی ۳۰ پرو در ترنجی دیدیم. به صورت کلی به نظر می رسد طراحی دوربین مشابه هواوی پی ۲۰ را داشته باشند و نسبت به نسل قبلی خود هر کدام از دستگاه ها با یک دوربین اضافه ارایه شوند. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا رندر هواوی یی ۳۰ و‌ هواوی پی ۳۰ پرو با دوربین سه چهارگانه را ببینیم.

رندر هواوی پی ۳۰

رندر هواوی پی ۳۰

رندر هواوی پی ۳۰

این رندر هواوی پی ۳۰ است. به نظر می رسد که همواره باید یک تفاوت اساسی در بخش دوربین بین نسخه عادی و نسخه پرو پرچمدارهای هواوی وجود داشته باشد.

هواوی پی ۳۰ احتمالا به دوربین سه گانه ارایه شود اما درباره مکانیسم آن صحبتی نشده است. فلاش LED که زیر این قاب دوربین سه گانه قرار گرفته است، ارتفاع مجموعه دوربین را تقریبا با هواوی پی ۳۰ پرو هم اندازه می کند.

رندر هواوی پی ۳۰ پرو

رندر هواوی پی ۳۰ پرو

رندر هواوی پی ۳۰ پرو

چند روز پیش بود که که در ترنجی دیدیم رندر جدید هواوی پی ۳۰ پرو (Huawei P30 Pro) با دوربین ToF منتشر شد.

در آن رندر برای فضای خالی دیده شده در قاب لو رفته از هواوی پی ۳۰ پرو چینش متفاوت دوربین سه گانه را شاهد بودیم و قابل درک تر از این رندر است که فقط فلاش را در آن کادر متصور شده است.

به صورت کلی برآیند تمام شایعات به ما دوربین چهارگانه برای هواوی پی ۳۰ پرو و دوربین سه گانه برای هواوی پی ۳۰ را نشان می دهد. دوربین ToF به احتمال زیاد یکی از دوربین های هواوی پی ۳۰ پرو باشد اما درباره ترکیب دوربین سه گانه هیچ اطلاعاتی در دست نیست.

نظر شما چیست؟ به پرچمداران ۲۰۱۹ هواوی امیدوارید؟ فکر می کنید هواوی شب زیاد صعود و پیشرفت و نوآوری را امسال هم حفظ می‌کند یا کندتر خواهد شد؟

gizmochina

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. نیما عرفانی
  نیما عرفانی
  ترنجِ خیلی رسیده  11  2

  از نظر طراحی جداً سری میت طراحی دلچسب تر و جذاب تری دارن. شخصاً با چینشِ اتوبوسی! دوربین ها موافق نیستم ، طراحی دوربین سری میت ۲۰ واقعاً جذاب بود. امّا مطمئناً دوربین پی ۳۰ بهتر از پی ۲۰ پرو و میت ۲۰ پرو و رقیب اصلیِ دوربین گلکسی إس ۱۰ میشه و باید دید دوربین پی ۳۰ پرو می‌تونه بازم لقب بهترین دوربین موبایل رو برای هواوی حفظ کنه یا نه.
  اینم باید بگم که رقابت پرچمدارای ۲۰۱۹ در بحث دوربین نزدیک تر از سال ه‍ای گذشته هستش ، با وجود رقبایی همچون: نوکیا ۹ پریویو با دوربین ۵ گانه که نوکیا ۲ سالو نیم برای توسعش وقت گذاشته و باید دید چه نتیجه ای میده ، گلکسی إس ۱۰ با دوربین ۳ گانه ، شیائومی می ۹ با دوربین ۳ گانه ، الجی وی ۵۰ یا وی ۴۰ إس با دوربین ۳ گانه و یکی از رقبای قدر در این زمینه یعنی سونی اکسپریا ایکس زد۴ با دوربین ۳ گانه که خبرهای خوبی ازش درز شده.

 2. Naranj
  Naranj
  ترنجِ خیلی رسیده  5  8

  جالبه آقای عطا.یی در مورد هواوی عدم تقارن حاشیه بالا و پایین رو ذکر نمیکنید ولی سامسونگ رو دائم تکرار میکنید

  پشت مدل پرو افتضاح هست

 3. Yilman
  Yilman
  ترنجِ نرسیده  10  4

  چینش دوربین خیلی بد هست و باز هم ناچ زشت

 4. chalton
  chalton
  ترنجِ خیلی رسیده  7  8

  اصلا طراحیش به دل نمیشینه.

 5. amer
  amer
  ترنجِ خیلی رسیده  2  0

  حاشیه پایین صفحه زیاد هست.بدنه پشت گوشی زیادی شلوغ هست.نمای جلویی با ناچ قطره ای تکراری و شبیه مدل قبلی هست .من با انواع ناچ سازش ندارم/ دوست دارم حاشیه بالا باشه ولی ناچ نباشه دقیقا مثل XA3

10 کاربر برتر
 1. 1# ahmad - 9,605 ترنج
 2. 2# Peiman - 7,994 ترنج
 3. 3# علی شیخ زاده - 6,403 ترنج
 4. 4# Pouya - 5,881 ترنج
 5. 5# Sajad - 5,859 ترنج
 6. 6# Mortazavi - 4,139 ترنج
 7. 7# Milad7 - 4,001 ترنج
 8. 8# دکتر رسول آریان - 3,786 ترنج
 9. 9# Vaez - 3,352 ترنج
 10. 10# chalton - 3,236 ترنج
کانال تلگرام ترنجی