9 + 7 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

رابط کاربری MIUI 11 با تغییرات ظاهری قابل توجه ارایه می شود

سینا عطایی

نوشته

2 سال قبل | 6 دیدگاه | شیائومی

دو روز پیش بود که در ترنجی دیدیم توسعه رابط کاربری MIUI 11 شیائومی آغاز شده است. گفته می شود که رابط کاربری MIUI 11 بدون تغییر زیاد در ظاهر رابط کاربری ارایه می شود اما به جای آن تمرکز بر روی یک طراحی متمرکز بر نیازهای واقعی مصرف کنندگان خواهد بود اما به نظر می رسد که آقای LEI JUN مدیر و موسس شیائومی در مقابل پست یکی از کاربران وعده داده که رابط کاربری MIUI 11 با تغییرات ظاهری قابل توجه ارایه می شود. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن کمی بیشتر صحبت کنیم.

یکی از کاربران در شبکه اجتماعی چینی Weibo به آقای LEI JUN گفت که رابط کاربری MIUI 11 باید تغییرات خوبی در طراحی ظاهری نیز داشته باشد. او به این کاربر پاسخ می دهد که “حتما”

امروز حساب کاربری رسمی شیائومی پستی منتشر کرده که چه موضوعی در طراحی ظاهری رابط کاربری MIUI 11 به درخواست شما باید به آن اضافه شود؟ پاسخ کاربران مواردی همچون “حالت شب کلی”، “رابط کاربری سریع و نرم” و “آیکون های جدید” است. حقیقتا این ها عموما همان چیزهایی است که یک رابط کاربری را از نو می سازد و مشخص نیست که آیا شیائومی همه آن ها را مد نظر قرار می دهد یا خیر اما به هر صورت این تعامل با کاربر خیلی ارزشمند است.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید ظاهر رابط کاربری چقدر برای شما اهمیت دارد؟ به روزشدن آن در آپدیت جدید سیستم عامل چقدر برای شما اولویت است؟

gizchina

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. احمد
  احمدahmadabdinejad
  ترنج لاگژری

  کدوم گوشیاش دریافتش خواهند کرد گوشی من دریافت خواهد کرد؟redmi note 4x

 2. علی شیخ زاده
  علی شیخ زادهOliver queen
  ترنج لاگژری

  برای من که رابط کاربری بسیار مهمه باور کنید من بخاطر رابط کاربری شیائومی رفتم سمت شیا اون موقع عاشق این رابط بودم منتها پر از لگ و باگ بود الان نمیدونم در چ وضعیه

 3. Avatar
  abolfazlbtabolfazlbt
  ترنجِ نرسیده

  الان میشه گفت رابط کاربری کاملی هست اگر یکم به سمت اندروید خالص بره فک کنم بهتر باشه من تقریبا دوساله redmi note 4 دارم مثه روز اولش نرم و روونه با اینکه cpu ش هم مدیاتک هست. miui 10 هم تازه اومده براش به جز منو برنامه های اخیرش همه چیش خوبه اونو هم اگه مثه امدروید 9 بکنه به نظرم بهتره.
  منتظرم بیاد ببینم چیکار میکنه

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,334 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,941 ترنج
 3. 3# m.b - 14,113 ترنج
 4. 4# Mahdi - 12,200 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,577 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,148 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 8,986 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 8,957 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,776 ترنج
قاصدک 24
تترایران
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی