3 × سه =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

حق اختراع سامسونگ برای یک موبایل با دونمایشگر قابل اتصال و انفصال به صورت آهنربایی

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | 4 دیدگاه | حق اختراع ، سامسونگ

می دانیم که موبایل های با دونمایشگر می توانند نقش مهمی در آینده داشته باشند. در حالی خیلی از شرکت از جمله خود سامسونگ حق اختراع های فراوانی درباره موبایل منعطف ثبت کرده اند و به احتمال زیاد این فرم فکتور را در سال جاری میلادی بالاخره تجاری خواهند کرد، شاهد حق اختراع سامسونگ برای یک موبایل با دونمایشگر قابل اتصال و انفصال به صورت آهنربایی هستیم که می تواند در نوع خود کاملا جذاب باشد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن کمی بیشتر صحبت کنیم.

در حالی که همه برای تولید یک موبایل با دو نمایشگر که بتواند روی خود خود جمع شود و فضای کمتری را اشغال کند در تلاش هستند، اما به نظر می رسد که سامسونگ در همین حین به فکر تولید یک فرم فکتور دیگر و شاید حتی یک دستگاه جدید است.

در این حق اختراع سامسونگ که توضیح زیادی هم پیرامون آن وجود ندارد، دو بخش مجزا از یکدیگر را می بینیم که به نظر می رسد هر کدام برای هود یک نمایشگر دارند. این دو بخش به وسیله دو آهنربا که در لبه کناری آن ها قرار دارند می توانند وقتی در کنار هم قرار گرفتند به یکدیگر بچسبند و وضعیتی مانند تصویر اصلی مطلب را به وجود آورند. حالا مشخص نیست که این وضعیت چقدر پایدار است و تا چه مقدار نیرو را می توانند تحمل کنند.

لولا بخش بسیار مهم در دستگاه های تبدیل پذیر است که مایکروسافت در حالت حاضر بدون چون و چرا استاد لولاها در گجت های هوشمند است. آن ها سرفیس ها را به شکلی طراحی کرده اند که در عین نرم بودن کاملا مستحکم باشند. باید دید که سامسونگ با این حق اخترع می خواهد چه کند و آیا به واقعیت خواهد پیوست یا نه؟ نظر شما چیست؟ فکر می کنید این حق اختراع سامسونگ برای یک موبایل با دونمایشگر قابل اتصال و انفصال به صورت آهنربایی می تواند جذاب باشد؟

slashleaks

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. CAPCOM
  CAPCOMQualcomm
  ترنجِ رسیده
  3
  3

  بنظره من این تکنولوژی جای تکنولوژی ایه موبایل تاشو رو میگیره چون اتصال ازنوع مغناطیسی بوده و در طول زمان هیچ مشکلی برای دستگاه پیش نمیاد همه ما میدونیم که هر لولا یا صفحه تاشدنی بالاخره یه عمری داره

 2. CAPCOM
  CAPCOMQualcomm
  ترنجِ رسیده
  1
  1

  ترنجی امروز تو پوشش خبر نمایشگاه CES عالی بودی تبریک
  آقا من از سال۲۰۱۶ تا الان پیگیر شمام اما بخاطره کارو مشغله زیاد اون موقع نتونستن عضو سایت بشم تا الان
  فقط یادمه اونموقع آقا سینا بالای متن زده بود یه 5D به من بدید نمیدونم دوربین بود چی بود

 3. علی شیخ زاده
  علی شیخ زادهOliver queen
  ترنج لاگژری

  ایده جذابیه واقعا
  خیلی خوشم اومد

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 15,573 ترنج
 2. 2# ahmad - 13,916 ترنج
 3. 3# m.b - 11,026 ترنج
 4. 4# Sajad - 9,807 ترنج
 5. 5# _V_ - 8,466 ترنج
 6. 6# Amir galaxy - 8,455 ترنج
 7. 7# Mahdi - 8,187 ترنج
 8. 8# The Destroyer - 8,099 ترنج
 9. 9# Peiman - 8,082 ترنج
 10. 10# نیما عرفانی - 8,059 ترنج
کانال تلگرام ترنجی