7 − چهار =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

بیت کوین بدترین سرمایه گذاری سال ۲۰۱۸

سینا عطایی

نوشته

2 سال قبل | 3 دیدگاه | رمزارز

کارشناسان فلزات گرانبها اعلام کردند سرمایه‌گذاری بر روی ارز رمزنگار بیت کوین در سال ۲۰۱۸ میلادی به عنوان بدترین سرمایه گذاری بود. به نقل از راشاتودی، کارشناسان فلزات گرانبها در شرکت مشاوره ای «فین اکسپرتیزا» اعلام کردند که پُرسودترین سرمایه گذاری در سال جاری میلادی بر روی پلادیم بود؛ در حالی که سرمایه گذاری بر روی ارز رمزنگار بیت کوین بدترین سرمایه گذاری در سال ۲۰۱۸ میلادی لقب گرفته است. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

بیت کوین

بیت کوین

بر اساس مطالعات انجام گرفته شده از سوی این شرکت، سرمایه گذاران بیت کوین بیش از ۳ هزار دلار یا ۷۱.۲ درصد از سرمایه گذاری خود را در سال ۲۰۱۸ میلادی از دست دادند. در حالی که سرمایه گذاری بر روی پلادیم پر سودترین سرمایه گذاری در سال ۲۰۱۸ میلادی شناخته شد و قیمت این فلز گرانبها به بالاترین رکورد خود رسید و بهترین عملکرد را در میان فلزات گرانبها به خود اختصاص داد.

خریداران پلادیم سرمایه خود را ۴۳۳ دلار یا ۱۰.۲ درصد تا پایان سال جاری میلادی افزایش داده اند. همچنین رییس «فین اکسپرتیزا» گفت: در چشم انداز دو ساله، فلز پلادیم تنها فلزی خواهد بود که به طور کلی بازگشت سرمایه مثبت خواهد داشت.

بر پایه این گزارش، قیمت بیت کوین در مقایسه با بالاترین رقم ثبت شده خود در اواخر سال ۲۰۱۷ میلادی که در حدود ۲۰ هزار دلار بود، بیش از ۸۰ درصد از ارزش خود را از دست داده است. هر واحد بیت کوین کمتر از ۳ هزار و ۷۰۰ دلار معامله می شود و احتمالا به روند نزولی خود ادامه دهد و به کمتر از ۳ هزار دلار برسد.

در سال ۲۰۱۰ میلادی زمانی که بیت کوین به عنوان ارز رمزنگار پا به دنیای ارزهای دیجیتال گذاشت، تنها چند دلار ارزش داشت و رفته رفته به سرخط خبری تبدیل شد و سیر صعودی باور نکردنی را تجربه کرد؛ اما به یکباره بر روی نوار نزولی قرار گرفت و جذابیت خود را در مقایسه با سال گذشته به شدت از دست داده است.

نظر شما درباره آینده بیت کوین چیست؟ در رمزارزها سرمایه گذاری کرده اید؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. zhenick
  zhenickzhenick
  ترنجِ نرسیده
  1
  2

  درود ، ژنیک هستم . والا من جزوه اولین نفراتی بودم که با بیت کوین شدم اون موقع ارزون بود.. و به این فکر میکردم به جایی نمیرسه مثل بقیه و اینطور نشد ! الانم که خواستیم سرمایه گذاری بکنیم بعید نیست برگرده به وضعیت قبلش .. کلا شانس یوخدی

 2. Avatar
  MasterMaster
  ترنجِ نرسیده
  2
  1

  والا ما کاری نداریم میخاد بیاد پایین میخاد بره بالا ما نوسانمونو میگیریم توی بیتمکس که از هر دو حالتش میشه سود گرفت! بازاری پرنوسانتر از این بازار ندیدم!

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 17,696 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,835 ترنج
 3. 3# m.b - 12,507 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,643 ترنج
 5. 5# Mahdi - 10,191 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,411 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,822 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,765 ترنج
 9. 9# _V_ - 8,589 ترنج
 10. 10# Dr.Nazer - 8,557 ترنج
کانال تلگرام ترنجی