19 + پنج =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

بیت کوین بدترین سرمایه گذاری سال ۲۰۱۸

سینا عطایی

نوشته

7 ماه قبل | 3 دیدگاه | رمزارز

کارشناسان فلزات گرانبها اعلام کردند سرمایه‌گذاری بر روی ارز رمزنگار بیت کوین در سال ۲۰۱۸ میلادی به عنوان بدترین سرمایه گذاری بود. به نقل از راشاتودی، کارشناسان فلزات گرانبها در شرکت مشاوره ای «فین اکسپرتیزا» اعلام کردند که پُرسودترین سرمایه گذاری در سال جاری میلادی بر روی پلادیم بود؛ در حالی که سرمایه گذاری بر روی ارز رمزنگار بیت کوین بدترین سرمایه گذاری در سال ۲۰۱۸ میلادی لقب گرفته است. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

بیت کوین

بیت کوین

بر اساس مطالعات انجام گرفته شده از سوی این شرکت، سرمایه گذاران بیت کوین بیش از ۳ هزار دلار یا ۷۱.۲ درصد از سرمایه گذاری خود را در سال ۲۰۱۸ میلادی از دست دادند. در حالی که سرمایه گذاری بر روی پلادیم پر سودترین سرمایه گذاری در سال ۲۰۱۸ میلادی شناخته شد و قیمت این فلز گرانبها به بالاترین رکورد خود رسید و بهترین عملکرد را در میان فلزات گرانبها به خود اختصاص داد.

خریداران پلادیم سرمایه خود را ۴۳۳ دلار یا ۱۰.۲ درصد تا پایان سال جاری میلادی افزایش داده اند. همچنین رییس «فین اکسپرتیزا» گفت: در چشم انداز دو ساله، فلز پلادیم تنها فلزی خواهد بود که به طور کلی بازگشت سرمایه مثبت خواهد داشت.

بر پایه این گزارش، قیمت بیت کوین در مقایسه با بالاترین رقم ثبت شده خود در اواخر سال ۲۰۱۷ میلادی که در حدود ۲۰ هزار دلار بود، بیش از ۸۰ درصد از ارزش خود را از دست داده است. هر واحد بیت کوین کمتر از ۳ هزار و ۷۰۰ دلار معامله می شود و احتمالا به روند نزولی خود ادامه دهد و به کمتر از ۳ هزار دلار برسد.

در سال ۲۰۱۰ میلادی زمانی که بیت کوین به عنوان ارز رمزنگار پا به دنیای ارزهای دیجیتال گذاشت، تنها چند دلار ارزش داشت و رفته رفته به سرخط خبری تبدیل شد و سیر صعودی باور نکردنی را تجربه کرد؛ اما به یکباره بر روی نوار نزولی قرار گرفت و جذابیت خود را در مقایسه با سال گذشته به شدت از دست داده است.

نظر شما درباره آینده بیت کوین چیست؟ در رمزارزها سرمایه گذاری کرده اید؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. zhenick
  zhenick
  ترنجِ نرسیده  1  2

  درود ، ژنیک هستم . والا من جزوه اولین نفراتی بودم که با بیت کوین شدم اون موقع ارزون بود.. و به این فکر میکردم به جایی نمیرسه مثل بقیه و اینطور نشد ! الانم که خواستیم سرمایه گذاری بکنیم بعید نیست برگرده به وضعیت قبلش .. کلا شانس یوخدی

 2. Master
  ترنجِ نرسیده  2  1

  والا ما کاری نداریم میخاد بیاد پایین میخاد بره بالا ما نوسانمونو میگیریم توی بیتمکس که از هر دو حالتش میشه سود گرفت! بازاری پرنوسانتر از این بازار ندیدم!

10 کاربر برتر
 1. 1# ahmad - 9,613 ترنج
 2. 2# Peiman - 7,994 ترنج
 3. 3# علی شیخ زاده - 6,405 ترنج
 4. 4# Pouya - 5,881 ترنج
 5. 5# Sajad - 5,859 ترنج
 6. 6# Mortazavi - 4,139 ترنج
 7. 7# Milad7 - 4,027 ترنج
 8. 8# دکتر رسول آریان - 3,786 ترنج
 9. 9# Vaez - 3,368 ترنج
 10. 10# chalton - 3,242 ترنج
کانال تلگرام ترنجی