17 − 9 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

احتمالا آیفون ۲۰۱۹ با ناچ و آیفون ۲۰۲۰ با سوراخ نمایشگر ارایه می شود

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | 8 دیدگاه | اپل ، شایعات

دیروز بود که طرح مفهومی آیفون با سوراخ نمایشگر را با هم دیدیم. اینکه بریدگی نمایشگر روز به روز کوچک تر می شود و آب می رود تا حذف شود شکی نیست و حالا یکی از منابع آگاه می گوید احتمالا آیفون ۲۰۱۹ با ناچ و آیفون ۲۰۲۰ با سوراخ نمایشگر ارایه می شود. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن بیشتر صحبت کنیم.

آیفون با سوراخ نمایشگر

آیفون با سوراخ نمایشگر

آیفون با سوراخ نمایشگر را اینطور تصور می کنند چون رقیبش یعنی گلکسی اس ۱۰ پلاس با سوراخ نمایشگر این شکلی است، پس خیلی ذهنتان را درگیر این موضوع نکنید اما موضوع مهم اینجاست که بریدگی نمایشگر بسیار عریض آیفون X که در آیفون Xs هم حضور دارد، کم کم آب می رود.

اینکه آیفون ۲۰۱۹ ناچ کوچکتری داشته باشد بیراه نیست ولی عموما ندیده ایم که اپل کمتر از بازه ۲ ساله طراحی خود را به شکل دراماتیکی تغییر دهد. این یعنی حالا که دو سال است شاهد ناچ عریض هستم، دو حالت دارد. یا اپل مانند طراحی آیفون ۶ آن را تا سه سال کش می دهد و آیفون ۲۰۱۹ نیز همین طراحی را دارد یا آیفون ۲۰۱۹ اگر ناچ متفاوت تر داشته باشد، آیفون ۲۰۲۰ هم همینطور خواهد بود.

البته احتمال دیگری هم هست، مثلا آیفون ۲۰۱۹ مثل آیفون ۷ یک تغییر جزئی طراحی داشته باشد و ناچ کوچکتری ارایه کند و آیفون ۲۰۲۰ به سوراخ نمایشگر برسد. تقریبا هیچ چیز قطعی نیست اما چیزی که در این ادعای نظر اما قطعی است عدم ارایه آیفون با سوراخ نمایشگر در سال ۲۰۱۹ است.

نظر شما چیست؟ اپل عموما نشان داده یا وارد ترندی نمی شود یا اگر می شود بسیار تاثیر گذار ورود می کند. زمانی که آیفون ۷ در مقابل گلکسی اس ۸ (پیش از عرضه آیفون X) با حاشیه های زیاد شبیه به یک جعبه بود همه می گفتند اپل عقب افتاده است، اپل اما با آیفون X ورود کرد که همه بازار را زیر و رو کرد و هنوز هیچ شرکتی پس از یک سال و نیم به نکته اصلی طراحی یعنی حاشیه پایین بسیار کم حاشیه نرسیده است!

UniverseIce

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. ehsan1102000
  ehsan1102000ehsan1102000
  ترنجِ رسیده
  7
  6

  تیم کوک هنگامی که میخواست آیفون X رو معرفی کنه گفت این آینده ی گوشی هاست

 2. Avatar
  chalton
  ترنجِ نرسیده
  4
  9

  مهم اینه که داره دنباله رو سامسونگ میشه دوباره،حالا اقای ع.ط.ا.ی.ی شما هر چقدر هم از ایفون های اپل تعریف کنید و سامسونگ رو بیارید پایین واقعیت ها عوض نمیشن.

 3. Qualcomm
  QualcommQualcomm
  ترنجِ رسیده
  5
  4

  ای کاش ایده یا طرح جدیدی معرفی میکرد اینکه میخواد طرح سوراخ نمایشگر سامسونگ رو تازه سال ۲۰۲۰ استفاده کنه
  تا ۲۰۲۰ که میگن قراره نمایشگر شفاف بیادو دوربین سلفی کاملا زیرنمایشگر مخفی بشه
  انگار اپل کم آورده شایدم خودشو باخته

 4. علی شیخ زاده
  علی شیخ زادهOliver queen
  ترنج لاگژری
  4
  2

  اپل عموما نشان داده یا وارد ترندی نمی شود یا اگر می شود بسیار تاثیر گذار ورود می کند. زمانی که آیفون ۷ در مقابل گلکسی اس ۸ (پیش از عرضه آیفون X) با حاشیه های زیاد شبیه به یک جعبه بود همه می گفتند اپل عقب افتاده است، اپل اما با آیفون X ورود کرد که همه بازار را زیر و رو کرد و هنوز هیچ شرکتی پس از یک سال و نیم به نکته اصلی طراحی یعنی حاشیه پایین بسیار کم حاشیه نرسیده است!

  ای کاش این پاراگراف رو چند روز پیش وقتی یکی از دوستان داشت به من میپرید مینوشتید ???

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 16,703 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,387 ترنج
 3. 3# m.b - 11,758 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,240 ترنج
 5. 5# Mahdi - 9,428 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 8,818 ترنج
 7. 7# Amir galaxy - 8,719 ترنج
 8. 8# _V_ - 8,573 ترنج
 9. 9# The Destroyer - 8,550 ترنج
 10. 10# Peiman - 8,122 ترنج
کانال تلگرام ترنجی