15 + هفده =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

گلکسی ام ۲ (Galaxy M2) با نمایشگر Infinity U ارایه می شود؟

سینا عطایی

نوشته

2 سال قبل | 3 دیدگاه | سامسونگ ، شایعات

دو هفته پیش بود که سامسونگ با نمایشگرهای Infinity V، Infinity U و Infinity O تسلیم ناچ شد. هر چند سامسونگ از عبارت ناچ دوری می کند اما چه بخواهد چه نخواهد به هر حال این نمایشگرها هم که رونمایی کرده، نوعی بریدگی نمایشگر دارند، در حقیقت ناچ دارند. سامسونگ تلاش ویژه ای می کند تا دنباله رو اپل نباشد و اینطور هم به نظر نرسد و این نمایشگرها در ادامه همان است. در حالی که درباره استفاده از نمایشگر Infinity O در گلکسی اس ۱۰ بین علما اختلاف است، اما به نظر می رسد اولین ارایه سامسونگ از این دست نمایشگرها، نمایشگر Infinity U خواهد بود. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا ببینید آیا گلکسی ام ۲ (Galaxy M2) با نمایشگر Infinity U ارایه می شود؟ اولین موبایل دارای بریدگی نمایشگر سامسونگ در خانواده گلکسی M ارایه می شود؟

بنچمارک Antutu گلکسی ام ۲

بنچمارک Antutu گلکسی ام ۲

این بنچمارک Antutu گلکسی ام ۲ است. مهم امتیاز یا مشخصات سخت افزاری Galaxy M2 یا سامسونگ SM-M205f نیست چون ما سه روز پیش در ترنجی دیدیم که گلکسی ام ۲۰ (Galaxy M20) با اگزینوس ۷۸۸۵ و اندروید ۸.۱ لو رفت. جهت رفع سو تفاهم باید بگویم گلکسی ام ۲۰ و گلکسی ام ۲ هر دو نام هایی هستند که به SM-M205f اطلاق می شود، هنوز نام نهایی مشخص نیست. در این بنچمارک Antutu، مهم رزلوشن نمایشگر است.

رزلوشن ۱۰۸۰ در ۲۳۴۰ یعنی نسبت تصویر ۱۹.۵:۹ و این نسبت تصویر تا کنون به صورت گسترده در موبایل های دارای بریدگی نمایشگر عرضه شده است. گلکسی M2 با مشخصاتی چون چیپست اگزینوس ۷۸۸۵ با ۳ گیگ حافظه رم و ۳۲ گیگ حافظه داخلی دقیقا شبیه به یک جانشین خانواده گلکسی جی (Galaxy J) است. پس می توان انتظار داشت که ساده ترین نوع بریدگی نمایشگر سامسونگ یعنی Infinity U یا Infinity V در آن استفاده شود.

گلکسی ام ۲

گلکسی ام ۲

شما چطور فکر می کنید؟ اولین موبایل با بریدگی نمایشگر سامسونگ گلکسی ام ۲ (Galaxy M2) خواهد بود؟ نمای جلوی این دستگاه اگر همین باشد خیلی خیلی شبیه به میان رده های جدید آنر و هوآوی مانند آنر ۱۰ لایت یا پی اسمارت ۲۰۱۹ است، اینطور نیست؟

phonearena

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. BeFair
  BeFairBeFair
  ترنجِ خیلی رسیده
  6
  1

  بخواد این باشه که از جلو کپی همون گوشیاییه که گفتید

 2. اپل، روح فناوری :)
  ترنجِ نرسیده
  3
  15

  وقتی که سامسونگ دفتر کپی کردنشو باز می کنه :))))

 3. علی شیخ زاده
  علی شیخ زادهOliver queen
  ترنج لاگژری

  اگه این باشه نمای جلو کاملا شبیه آنر ۱۰ لایته
  باید دید نمای پشتی چ شکلیه

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 16,462 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,274 ترنج
 3. 3# m.b - 11,560 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,133 ترنج
 5. 5# Mahdi - 9,169 ترنج
 6. 6# Amir galaxy - 8,696 ترنج
 7. 7# نیما عرفانی - 8,657 ترنج
 8. 8# _V_ - 8,573 ترنج
 9. 9# The Destroyer - 8,447 ترنج
 10. 10# Peiman - 8,122 ترنج
کانال تلگرام ترنجی