12 − سه =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

مشکل دوربین پیکسل ۳ دسترسی به آن را قطع می کند

سینا عطایی

نوشته

9 ماه قبل | 3 دیدگاه | گوگل

نمی دانم دقیقا کی مشکلات پیکسل ۳ و پیکسل ۳ ایکس ال تمام خواهند شد اما حالا شاهد مشکلی هستیم که تنها دلخوشی کاربران پیکسل ۳ را از آن ها می گیرد! امروز خبر می رسد که مشکل دوربین پیکسل ۳ دسترسی به آن را قطع می کند. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

برخی دارندگان پیکسل ۳ عنوان می کنند که وقتی می خواهند به دوربین موبایل خود رجوع کنند با خطای “fatal error” یا “can’t connect to camera” مواجه می شوند. خطای دوم عموما در هنگام استفاده از نرم افزار ثالث عکاسی دیده شده است. پس از مواجهه با این مشکل دوربین پسکل ۳ شاید با خاموش و روشن کردن آن به صورت موقتی از شرش خلاص شوید اما دوباره شاهد این خطاها خواهید بود و عجیب است که حتی با بازگشت به کارخانه تنظیمات (Reset Factory) هم این مشکل برطرف نمی شود.

به عقیده برخی احتمالا این به دلیل کد نادرست درون اندروید است که وقتی از دوربین استفاده می کنید و سپس از آن خارج می شوید، به درستی اعلام آماده دسترس بودن دوربین را نمی کند و به برنامه ها می گوید که دوربین در حال استفاده است. در نتیجه شما دسترسی به دوربین نخواهید داشت.شخصا به خاطر دارم که این مشکل مدت ها پیش از موبایل های سامسونگ یا دیگر موبایل های اندرویدی نیز بروز کرده بود.

گوگل هنوز روی این مشکل نظری نداده است و دلیل قطعی مشخص نیست. برخی دارندگان گوگل پیکسل ۳ که برای تعویض دستگاه خود به فروشگاه گوگل مراجعه کرده اند با مقاومت در برابر تعویض دستگاه مشکل دار مواجه شده اند. برای شما تا کنون این مشکل رخ داده است؟ فکر می کنید مشکلات پیکسل ۳ تمامی دارند؟

engadget

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. BeFair
  BeFair
  ترنجِ خیلی رسیده



  2



  0

  چیکار می کنی گوگل؟!

 2. Qualcomm
  Qualcomm
  ترنجِ رسیده



  1



  0

  بله قبلا این مشکلات برای برخی گوشیها پیش میومد و فقط دوربین نبود بلکه نرم افزارای سیستمی مثله مرورگر که با فلش زدن مشکل حل میشد، درصورتی که مشکل نرم افزاری باشد قابل حل میباشد ?
  انگار که این گوشی کنترل کیفی نداشته

 3. siavash-t
  ترنجِ رسیده



  0



  0

  آبروی گوگل با سری پیکسل رفت! بهتره از این به بعد روی سری جدید (اسم جدید) کار کنه.

10 کاربر برتر
 1. 1# ahmad - 9,904 ترنج
 2. 2# Peiman - 7,994 ترنج
 3. 3# علی شیخ زاده - 6,613 ترنج
 4. 4# Sajad - 6,130 ترنج
 5. 5# Pouya - 5,881 ترنج
 6. 6# Milad7 - 4,510 ترنج
 7. 7# Mortazavi - 4,172 ترنج
 8. 8# =V= - 4,047 ترنج
 9. 9# m.b - 3,846 ترنج
 10. 10# دکتر رسول آریان - 3,786 ترنج
کانال تلگرام ترنجی