حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

گلکسی آر (Galaxy R) به زودی ارایه خواهد شد، احتمالا جایگزین گلکسی J

سینا عطایی

نوشته

2 ماه قبل | 4 دیدگاه | سامسونگ ، شایعات

سه ماه پیش بود که در ترنجی خواندیم گلکسی آر (Galaxy R) و گلکسی پی (Galaxy) جایگزین گلکسی جی (Galaxy J) خواهند شد. گلکسی پی (Galaxy P) که انتظار می رفت اولین دستگاه ODM سامسونگ باشد با نام گلکسی ای ۶ اس (Galaxy A6s) رسما معرفی شد و حالا خبر می رسد که گلکسی آر (Galaxy R) به زودی ارایه خواهد شد و احتمالا جایگزین گلکسی J خواهد بود. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

گلکسی آر

گلکسی آر

گلکسی آر (Galaxy R) با مدل I9103 سال ۲۰۱۱ رسما معرفی شد ولی این هیچ ارتباطی به آن ندارد بلکه قرار است یک خانواده جدید باشد. آنطور که ما حدس می زنیم این باید یک خانواده جدید پایین رده باشد و هنوز مشخص نیست آیا ویژگی اصلی فروش خانواده گلکسی J یعنی نمایشگر AMOLED را خواهد داشت یا خیر. ما می دانیم که قرار شده نوآوری های سامسونگ در میان رده های جدید هم رونمایی خواهد شوند و در خانواده گلکسی A شاهد تحقق این وعده بوده ایم.

البته مشخص نیست که گلکسی آر (Galaxy R) دقیقا همین نام را داشته باشید یا خیر و شاید همانند خانواده گلکسی پی (Galaxy P) در لحظه آخر نام گذاری عوض شود. شما چطور فکر می کنید؟ هنوز اطلاعات بیشتری درباره خانواده جدید پایین رده های اقتصادی سامسونگ منتشر نشده اما چیزی که مشخص است در روزهای آتی بیشتر درباره آن خواهیم خواند.

MMDDJ_

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. علی شیخ زاده
  علی شیخ زاده
  ترنجِ خیلی رسیده  6  3

  اگه قراره مثل ای۷ ۲۰۱۸ بنجل باشه و فقط با اعداد بازی کنه از الان بیخیال بشه بهتره همون سری جی خودش عالیه کیفیت خوبیم داره

 2. BeFair
  BeFair
  ترنجِ خیلی رسیده  6  0

  معلوم نیست داستان چیه

 3. Amir Hossein
  ترنجِ رسیده  2  0

  چه توییت پرمعنایی هست تو پست?
  Galaxy R

10 کاربر برتر
 1. 1# احمد - 7,336 ترنج
 2. 2# Peiman - 7,276 ترنج
 3. 3# علی شیخ زاده - 4,652 ترنج
 4. 4# Pouya - 4,399 ترنج
 5. 5# Sajad - 4,074 ترنج
 6. 6# Mortazavi - 3,701 ترنج
 7. 7# دکتر رسول آریان - 3,675 ترنج
 8. 8# BeFair - 2,603 ترنج
 9. 9# REZA - 2,507 ترنج
 10. 10# Amin - 2,306 ترنج
کانال تلگرام ترنجی