5 × دو =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

تست مقاومت وان پلاس 6T نشان از خراشیدگی قاب شیشه ای مات پشتی دارد

سینا عطایی

نوشته

2 سال قبل | 4 دیدگاه | تست ، تماشا کنید ، مقاومت ، وان‌پلاس

وان پلاس 6T در رنگ های مشکی و مشکی موجود است: مشکی مات و مشکی براق! پس از مشخص شدن ضعف قاب پشتی مات پیکسل ۳ ایکس و روش برطرف خراشیدگی های آن با کف و صابون (!) حالا تست مقاومت وان پلاس 6T نشان از خراشیدگی قاب شیشه ای مات پشتی دارد.‌ در ادامه با ترنجی همراه باشید.

نمایشگر وان پلاس 6T با شیشه گوریلا گلس ۶ محافظت می شود که در برابر خراشیدگی همان مقاومت گوریلا گلس ۵ را از خود نشان می دهد. می دانیم حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر در وان پلاس 6T استفاده شده است و شاید فکر کنید در اثر خراشیدگی غیر قابل استفاده باشد. خوشبختانه اینطور نیست و همچنان حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر آن به خوبی کار می کند.

اما درباره خراشیدگی قاب پشتی مات وان پلاس 6T باید گفت لطفا مراقبت آن باشید چون به راحتی خراشیده می شود. هر چند عموم خراشیدگی ها با دست برطرف می شود اما می تواند به مرور زمان باعث استهلاک موبایل شما شود. نمایشگر Optic AMOLED در مقابل شعله عملکرد خوبی دارد و دوباره بازیابی می شود.

در تست خم شدن وان پلاس 6T کمی خم می شود اما دوباره به جایگاه اول خود باز می گردد. به صورت کلی می توان گفت که ‌‌‌‌ وان پلاس یک موبایل خوش ساخت را ارایه کرده است و می توان به آن تکیه کرد اگر با قاب از آن استفاده کنید، دقیقا مثل پیکسل 3 ایکس ال! نظر شما چیست؟

JerryRigEveryThing

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. علی شیخ زاده
  علی شیخ زادهOliver queen
  ترنج لاگژری

  تو این زمونه که پرچمدار ۸۰۰ و ۹۰۰ دلاری ارزون محسوب میشه، پرچمدار ۵۰۰ دلاری جایی واسه انتقاد کردن باقی نمیذاره

 2. coulcomm
  coulcommQualcomm
  ترنجِ رسیده

  ما همه چیزمون رو فدای اعتقاداتمون کردیم ۱۳ آبان بادور جدید تحریمهای آمریکا خدا میدونه چه بلایی سرمون بیاد پس مواظبه گوشیهایی که الان دستتونه باشید چون ممکنه هیچوخت نتونید دیگه حتی رنگ گوشیرو ام به چشم ببینید

 3. BeFair
  BeFairBeFair
  ترنجِ خیلی رسیده

  این شیشه مات رو سونی سال ها پیش استفاده کرد و پیش از این تست ها خودش فهمید و دیگه استفاده نکرد، اینا چیه استفاده می کنن هی؟ واقعا سونی در بعضی موارد خیلی جلو بوده

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 17,908 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,913 ترنج
 3. 3# m.b - 12,620 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,729 ترنج
 5. 5# Mahdi - 10,382 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,507 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,878 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,765 ترنج
 9. 9# Dr.Nazer - 8,609 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,589 ترنج
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
تبلیغ سمت چپ
تبلیغ سمت چپ
کانال تلگرام ترنجی