4 × سه =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

طرح مفهومی وان پلاس 6T با پنج دوربین و نمایشگر بدون ناچ

سینا عطایی

نوشته

2 سال قبل | 2 دیدگاه | شایعات ، وان‌پلاس

تقریبا مطمئن هستیم که این وان پلاس ۶ تی (Oneplus 6T) نمی باشد اما به هر حال شایعه ای است که منتشر شده و مرور کردن آن بد نیست. در این طرح جالب ما دستگاهی را می‌بینیم که بریدگی نمایشگر ندارد و مجموعا پنج دوربین روی آن قرار گرفته است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا این شایعه را مرور کنیم.

ابتدا تصویر اصلی مطلب را که خود گویای همه چیز است را مرور می‌کنیم. در این تصویر که در حقیقت رندری از وان پلاس ۶ تیِ تصور شده است، دستگاهی را می‌بینیم که نمایشگر آن بریدگی ندارد و برای دوربین سلفی دوگانه خود مکانیسم بالا جهنده را انتخاب کرده است. همچنین روی قاب پشتی شاهد حضور یک دوربین سه گانه هستیم. این تصور خیلی بی جان است اما در ادامه به شما می‌گویم که چرا معتقدم این دستگاه نمی‌تواند نسخه بهبود یافته وان پلاس ۶ باشد. به نام‌های دیگری از این رندر توجه کنید:

وان پلاس 6T

وان پلاس 6T

در این نما می‌بینیم که لبه پایین حاشیه بیشتری نسبت به دیگر لبه ها دارد و هر سه حاشیه برابر با هم نیستند. این موضوع خیلی دور از ذهن نیست و می‌توان انتظار داشت که شاید اگر وان پلاس بخواهد نسخه بهبود یافته وان پلاس ۶ را عرضه کند چنین تصمیمی بگیرد. همچنین حسگر اثر انگشت یکپارچه با نمایشگر موضوع خیلی دور از ذهن نیست و هم اکنون چندین شرکت هم وطن وان پلاس ۶ چنین فناوری را در دستگاه های تجاری و خود به کار گرفته اند.

موضوعی که باعث می شود ما تصور کنیم که وان پلاس ۶ تی نسبت به وان پلاس ۶ نمی‌تواند این همه بهبود یا به عبارت بهتر ارتقا را تجربه کند، دلیل ما این است که فلسفه نسخه های تی (T) در محصولات وان پلاس اساسا بهبود های جزئی است و به یک ارتقاء سخت افزاری چندجانبه نمی تواند منجر شود. اضافه شدن سیستم دوربین سه گانه بعلاوه دوربین دوگانه سلفی که بالا جهنده خود می توانند یک ارتقای سخت افزاری اساسی برای وان پلاس ۶ تی (OnePlus 6T) بشمار بروند که شاید برای وان پلاس ۷ بتوانیم احتمالات آن را در نظر بگیریم ولی برای نیمه دوم سال ۲۰۱۸ خیلی بعید به نظر می رسد.

نظر شما چیست؟ به هر حال این یک شایعه نیست و تنها یک رندر است که می توان آن را طرح مفهومی را بدانیم، پس لزوماً انتظار به تحقق پیوستن آن را نداریم اما اگر این اتفاق بیفتد مسلماً یک پیشرفت ویژه برای پرچمدار کش های وان پلاس باشد.

gizmochina

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  ShiralShiral
  ترنجِ رسیده

  احتمالا شایعه است این حداقل سی درصد ارتقا هست و حتی اگر در این مدت کوتاه وانپلاس توانسته این کارو بکنه که بعیده بتونه تولید انبوه کنه کوپنش را خرج مدل T نمیکند بلکه میذاره برای معرفی پرسروصدای پرچمدار جدیدش برای شاخ و شانه کشیدن برای برندهای معروف با قیمت رقابتی البته وان پلاس نشان داده افزایش قیمتش دیگه شیب ملایمی نداره و داره میرسه به هواوی توی سیاست قیمت گذاری.

 2. رسول آریان
  رسول آریانRasoul_Arian
  ترنجِ خیلی رسیده
  1
  2

  دوربین پاپ‌آپ. حالا میخوان ع.ن اینو در بیارن!

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 15,695 ترنج
 2. 2# ahmad - 13,958 ترنج
 3. 3# m.b - 11,120 ترنج
 4. 4# Sajad - 9,853 ترنج
 5. 5# _V_ - 8,522 ترنج
 6. 6# Amir galaxy - 8,495 ترنج
 7. 7# Mahdi - 8,329 ترنج
 8. 8# نیما عرفانی - 8,163 ترنج
 9. 9# The Destroyer - 8,160 ترنج
 10. 10# Peiman - 8,082 ترنج
کانال تلگرام ترنجی