ده + 19 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

گلکسی آر (Galaxy R) و گلکسی پی (Galaxy) جایگزین گلکسی جی (Galaxy J) خواهند شد

سینا عطایی

نوشته

2 سال قبل | یک دیدگاه | سامسونگ، شایعات

وقت بازنشستگی است گلکسی جی (Galaxy J)! خانواده گلکسی جی که در اولین موج یک پارچه سازی نام گذاری سامسونگ و پس از عرضه خانواده گلکسی A و گلکسی E ارایه شد، به راحتی خانواده گلکسی E را از روزگار محو کرد. این خانواده تاثیر بسیار بزرگی بر فروش سامسونگ داشته و بزرگترین دلیل را می توان در نمایشگر OLED و عمر باتری خیلی خوب در کنار پشتیبانی از ارتباطات 4G دانست. حالا به نظر می رسد که قرار است دو خانواده جدید به نام های گلکسی آر (Galaxy R) و گلکسی پی (Galaxy P) جایگزین آن شوند.  در ادامه با ترنجی همراه باشید.

صدای پای چه تغییری به گوش شما می رسد؟ درست است، سیاست جدید سامسونگ! در ترنجی خواندیم که سامسونگ و ال جی تعداد مدل های موبایل خود را افزایش می دهند و این احتمالا از اولین قدم های سامسونگ خواهد بود. این شرکت همین حالا خانواده گلکسی A خود را به نوعی گسترش داده و احتمالا در این دو خانواده جدید، شاهد دستگاه های میان رده و پایین رده بیشتری باشیم. گفته می شود چارک های پایانی سال 2018 برای رونمایی از این سری های جدید انتخاب شده است.

موضوع جالبی که وجود دارد درباره گلکسی P است و این سری اولین محصولات سامسونگ به صورت ODM است. اگر می پرسید ODM چیست باید بگوییم به این معنی که در کارخانه های سامسونگ ساخته نمی شود، به نوعی شبیه به ساخت آیفون در فاکسکان و از این قبلی موارد! همچنان همه چیز مانند قبل خواهد بود، این یعنی لوگو و تمام موارد همان سامسونگ است اما چنین انتخابی سبب می شود قیمت تمام شده خانواده گلکسی پی (Galaxy P) کمتر باشد.

علاوه بر بازنشسته شدن خانواده گلکسی جی، احتمالا خانواده گلکسی C و گلکسی On که همان گلکسی جی برای بازار هند بود، هم بازنشسته می شوند. به هر حال هنوز عدم تولید گلکسی جی (Galaxy J) بعید است. شما چطور فکر می کنید؟

sammobile

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  تکنولوژیimmortalsoul
  ترنجِ نرسیده

  بعید میدونم گلکسی جی بازنشسته بشه.

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 19,864 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,754 ترنج
 3. 3# m.b - 13,949 ترنج
 4. 4# Mahdi - 11,904 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,426 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,124 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 8,893 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 8,893 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,766 ترنج
قاصدک 24
تترایران
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی