نه + دوازده =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

گلکسی آر (Galaxy R) و گلکسی پی (Galaxy) جایگزین گلکسی جی (Galaxy J) خواهند شد

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | یک دیدگاه | سامسونگ ، شایعات

وقت بازنشستگی است گلکسی جی (Galaxy J)! خانواده گلکسی جی که در اولین موج یک پارچه سازی نام گذاری سامسونگ و پس از عرضه خانواده گلکسی A و گلکسی E ارایه شد، به راحتی خانواده گلکسی E را از روزگار محو کرد. این خانواده تاثیر بسیار بزرگی بر فروش سامسونگ داشته و بزرگترین دلیل را می توان در نمایشگر OLED و عمر باتری خیلی خوب در کنار پشتیبانی از ارتباطات 4G دانست. حالا به نظر می رسد که قرار است دو خانواده جدید به نام های گلکسی آر (Galaxy R) و گلکسی پی (Galaxy P) جایگزین آن شوند.  در ادامه با ترنجی همراه باشید.

صدای پای چه تغییری به گوش شما می رسد؟ درست است، سیاست جدید سامسونگ! در ترنجی خواندیم که سامسونگ و ال جی تعداد مدل های موبایل خود را افزایش می دهند و این احتمالا از اولین قدم های سامسونگ خواهد بود. این شرکت همین حالا خانواده گلکسی A خود را به نوعی گسترش داده و احتمالا در این دو خانواده جدید، شاهد دستگاه های میان رده و پایین رده بیشتری باشیم. گفته می شود چارک های پایانی سال 2018 برای رونمایی از این سری های جدید انتخاب شده است.

موضوع جالبی که وجود دارد درباره گلکسی P است و این سری اولین محصولات سامسونگ به صورت ODM است. اگر می پرسید ODM چیست باید بگوییم به این معنی که در کارخانه های سامسونگ ساخته نمی شود، به نوعی شبیه به ساخت آیفون در فاکسکان و از این قبلی موارد! همچنان همه چیز مانند قبل خواهد بود، این یعنی لوگو و تمام موارد همان سامسونگ است اما چنین انتخابی سبب می شود قیمت تمام شده خانواده گلکسی پی (Galaxy P) کمتر باشد.

علاوه بر بازنشسته شدن خانواده گلکسی جی، احتمالا خانواده گلکسی C و گلکسی On که همان گلکسی جی برای بازار هند بود، هم بازنشسته می شوند. به هر حال هنوز عدم تولید گلکسی جی (Galaxy J) بعید است. شما چطور فکر می کنید؟

sammobile

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. ترنجِ نرسیده  3  0

  بعید میدونم گلکسی جی بازنشسته بشه.

10 کاربر برتر
 1. 1# ahmad - 10,713 ترنج
 2. 2# Peiman - 8,011 ترنج
 3. 3# علی شیخ زاده - 7,245 ترنج
 4. 4# Sajad - 6,839 ترنج
 5. 5# Milad7 - 6,715 ترنج
 6. 6# Pouya - 5,882 ترنج
 7. 7# _V_ - 5,559 ترنج
 8. 8# m.b - 4,948 ترنج
 9. 9# Chalton - 4,608 ترنج
 10. 10# Mortazavi - 4,192 ترنج
کانال تلگرام ترنجی