8 − یک =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

ابعاد بریدگی نمایشگر پیکسل 3 ایکس ال و حاشیه لبه پایین آن لو رفت

سینا عطایی

نوشته

2 سال قبل | 3 دیدگاه | شایعات ، گوگل

درباره نمایشگر پیکسل 3 ایکس ال شایعه زیادی است، همانقدر که درباره دوربینش هیچ شایعه ای نیست و این نگران کننده به نظر می رسد چون احتمال اینکه در بخش دوربین شاهد نوآوری ویژه ای نباشیم را می دهد. به هر حال،  حدودا یک هفته پیش بود که شنیدیم نمایشگر OLED پیکسل 3 ایکس ال و پیکسل 3 ساخت ال جی خواهد بود و پس از آن اندازه نمایشگر پیکسل 3 ایکس ال و پیکسل 3 مشخص شد. بریدگی نمایشگر پیکسل 3 ایکس ال در تصاویر واقعی که از آن لو رفته بود نیز دیده می شد و حالا ابعاد بریدگی نمایشگر پیکسل 3 ایکس ال و حاشیه لبه پایین آن لو رفته است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا ببینیم اوضاع از چه قرار است.

این توییتی است که از Onleaks منتشر شده و ابعاد دقیق حاشیه نمایشگر و بریدگی بالای آن را نشان می دهد. اگر این شایعه صحیح باشد، عمق بریدگی نمایشگر پیکسل 3 ایکس ال بیشترین در نوع خود است و این جا بیشترین به معنی بهترین نیست. هر چند عرض بریدگی نمایشگر پیکسل 3 ایکس ال کمتر از آیفون X یا شیائومی می 8 است اما خب این عمق باعث می شود اطراف بریدگی نمایشگر، فضای بدون کاربرد بیشتری در هنگام تماشای ویدیو یا دیگر محتوا ها وجود داشته باشد!

اگر بریدگی نمایشگر پیکسل 3 ایکس ال وجود نداشت، حاشیه بالای نمایشگر 8.1 میلی متر و حاشیه پایین 8.8 می بود (جالب که با وجود این میزان حاشیه در لبه پایین اما این فاکتور در پیکسل 3 ایکس ال از پیکسل 2 ایکس ال کمتر است!) که اینجا نیز تقارن وجود ندارد. البته صحبت از تقارن که بشود، به صورت کلی پیکسل 3 ایکس ال نسبت به محور افقی تقارن ندارد، چون نه اندازه خروجی بلندگوهای استریو آن شبیه به هم است و نه همان موضوع حاشیه نمایشگر! این موضوع وقتی به چشم می آید که دستگاه مانند گلکسی اس 8 (و نه گلکسی اس 9) می بینید که از تمام جهات قرینه است!

اما آیا این عمق زیاد بدون دلیل است؟ خیر، گویا گوگل تصمیم گرفته که دو دوربین سلفی برای پیکسل 3 ایکس ال در نظر بگیرد که هنوز کاربرد آن مشخص نیست. امیدواریم راهبرد نه چندان جالب دوربین سلفی دوگانه و دوربین اصلی تکی را پیش نگیرد! نظر شما چیست؟ این میزان بریدگی نمایشگر، حاشیه نمایشگر و طراحی باب میل شما هست؟

phonearena

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Naranj
  NaranjNaranj
  ترنجِ خیلی رسیده
  6
  1

  گوگل باید پیش قراول اندروید میبود ولی با این کار خودش رو خوار کرد و طرفداراش رو مایوس

 2. Avatar
  PeimanPeiman z3
  ترنج لاگژری

  یعنی چی دوربین سلفی دوگانه و اصلی تکی؟? واقعا حرکت مسخره ای اینکار

 3. رسول آریان
  رسول آریانRasoul_Arian
  ترنجِ خیلی رسیده

  حرکت چیپی بود برای گوگل. واقعا ازش انتظار نداشتم. ناچ اپل در گوشی گوگل!

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 17,862 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,900 ترنج
 3. 3# m.b - 12,603 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,699 ترنج
 5. 5# Mahdi - 10,339 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,488 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,864 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,765 ترنج
 9. 9# Dr.Nazer - 8,592 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,589 ترنج
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
تبلیغ سمت چپ
تبلیغ سمت چپ
کانال تلگرام ترنجی