2 × 5 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

وان پلاس 6 را در دست های آمیتا باچان ببینید!

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | 3 دیدگاه | شایعات ، وان‌پلاس

همیشه در ترنجی گفته ایم که انواع متفاوتی از لو رفتن داریم، یکی از این موارد که به تازگی ابداع شده است را می توان در دست های یک بازیگر دانست (!)، بازیگری که برای پروموت یا اصطلاحا تبلیغ دستگاه انتخاب می شود. این بار در ادامه سلسله لو رفتن های وان پلاس 6، این دستگاه را دست ها آمیتا باچان ببینید! در ادامه با ترنجی همراه باشید.

وان پلاس 6 مشکی

وان پلاس 6 مشکی

با رنگ آمیتا باچان آغاز می کنیم (!)، رنگ مشکی وان پلاس 6 که در دست های وی دیده می شود کاملا براق و دوست داشتنی است. اینکه جنس بدنه از سرامیک است یا شیشه هنوز رسما مشخص نیست اما می توان انتظار چند نوع جنس قاب پشتی را نیز داشت. مثلا یکی از این قاب ها می توان از جنس جین باشد، یکی از آن ها به دلیل رنگ گرادیانت طوری که دارد قطعا باید شیشه باشد و این دو رنگ مطلق سیاه و سفید احتمالا سرامیک! همانطور که گفتیم هنوز هیچ چیز مشخص نیست.

وان پلاس 6 سفید

وان پلاس 6 سفید

رنگ سفید اما در دست های Pete Lau مدیر وان پلاس است. اجازه بدهید اینجا کمی درباره کلیت طراحی صحبت کنیم. خب به صورت کلی همه چیز شبیه به مواردی است که از پیش لو رفته است و هیچ انتظار جدیدی نداریم. دوربین دوگانه عمودی در وسط، حسگر اثرانگشت شبیه به گلکسی اس 9 و فلاش احتمالا دوگانه که در بین آن ها قرار گرفته است. لوگو وان پلاس نیز با فاصله کمی پایین تر از آن دیده می شود.

به صورت کلی باید گفت که وان پلاس 6 طراحی زیباتری نسبت به وان پلاس 5 و وان پلاس 5T دارد که در عین حال قدیمی ها قوت قلب بیشتری به کاربر در هنگام افتادن روی زمین می دادند! در پایان یک تصویر دیگر از وان پلاس 6 و نیم رخ آمیتا باچان (!ّ) تقدیم شما:

وان پلاس 6 و آمیتا باچان

وان پلاس 6 و آمیتا باچان

البته پیش از پایان باید گفت که تمرکز بر تصویر سلفی و لبخند رضایت مرد پیر سینمای هند به این معنی است که دوربین سلفی وان پلاس 6 می تواند جذاب تر از چیزی باشد که انتظار داریم. نظر شما چیست؟ چطور فکر می کنید؟

phonearena

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. PeimanPeiman z3
  ترنج لاگژری  2  0

  بسیار زیبا و دوست‌داشتنی …

 2. MortazaviMortazavi
  ترنجِ خیلی رسیده  3  0

  پرچمدار علی دست نیافتنی در کشور من که واحد پولش در ته چاه افتاده??

10 کاربر برتر
 1. 1# ahmad - 11,225 ترنج
 2. 2# Milad7 - 8,183 ترنج
 3. 3# Peiman - 8,023 ترنج
 4. 4# علی شیخ زاده - 7,481 ترنج
 5. 5# Sajad - 7,312 ترنج
 6. 6# _V_ - 6,733 ترنج
 7. 7# Pouya - 5,882 ترنج
 8. 8# Chalton - 5,815 ترنج
 9. 9# m.b - 5,814 ترنج
 10. 10# نیما عرفانی - 4,774 ترنج
کانال تلگرام ترنجی