پنج × 3 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

فروش گلکسی اس 9 در کره جنوبی کمتر از تمام اعضای قبلی خانواده گلکسی اس است

سینا عطایی

نوشته

2 سال قبل | 7 دیدگاه | سامسونگ

قبلا در مطلبی خواندیم که چرا سونی موبایل از بازار تلفن های همراه هوشمند خارج نمی شود؟ با تمام اینکه شرکت مادر سونی سوددهی دارد اما بخش موبایل ها آن ها عملکرد خوبی ندارد. پیش از آن نیز در مطلب مشخص شدن سود ۵% شیایومی خواندیم شرکت هایی مثل ال جی و سامسونگ که گزارش مالی خود را منتشر می کنند به دلیل قوت در بخش های دیگر، اگر در بخشی شاهد افت باشیم، به صورت کلی آن را می پوشاند. سامسونگ گزارش مالی درخشانی منتشر کرده که واقعا تحسین برانگیز است اما این لزوما به دلیل فروش درخشان گلکسی اسد۹ نیست بلکه بخش های دیگر توانسته اند سود سرشاری کسب کنند. حالا آمار فروش گلکسی اس ۹ در کره جنوبی منتشر شده و خبر از پایین ترین فروش در مقایسه تمام اعضای خانواده گلکسی اس دارد! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا این اعداد و ارقام را بررسی کنیم.

به صورت کلی و برای بازار جهانی پیش بینی می شود که خانواده گلکسی اس ۹ فروشی بهتر از خانواده گلکسی اس ۸ و کمتر از خانواده گلکسی اس ۷ را ثبت کند. فروش جهانی ماه اول برابر با گلکسی اس ۸ است اما در کره جنوبی حدودا شاهد ۳۰% افت فروش هستیم.

فروش ۳ اپراتور اول کره جنوبی برای دو ماه اول عرضه خانواده گلکسی اس ۹ بیش از ۷۰۷ هزار دستگاه است که در مقایسه با فروش ۱ میلیون دستگاه از خانواده گلکسی اس ۸ حدودا شاهد ۳۰ درصد افت هستیم. جالب است بدانید که ۴۷۶ هزار دستگاه از این فروش در ماه اول و ۲۳۱ هزار در ماه دوم بوده که افت ۵۰% را نشان می دهد. به گفته Sammobile این کمترین فروش در خانواده گلکسی اس بوده است.

دلیل را می توان در تفاوت کم گلکسی اس ۹ با گلکسی اس ۸ دانست و البته حضور قوی تر رقبا! ما نمی خواهیم خیلی بدبین باشیم اما فروش گلکسی اس ۹ و کاهش فروش نسل به نسل خانواده گلکسی اس از گلکسی اس ۴ به این سو نشان می دهد که برای بالا ماندن در رده پرچمدار سامسونگ نیازمند دستگاهی انقلابی تر است که امیدواریم گلکسی اس ۱۰ آن دستگاه باشد!

نظر شما چیست؟ فکر می کنید دلیل این آمار و ارقام چیست،

sammobile

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  amir_galaxyamir_galaxy
  ترنجِ رسیده
  13
  14

  دوستان ما هم اینجا باید خودمون یه سری اخبار رو پوشش بدیم چون جایی در این سایت ندارن
  https://www.phonearena.com/news/Galaxy-S9-shipments-1-million-first-month_id104385
  فروش ۸ میلیونی گلکسی اس ۹ در ماه اول عرضه،طبق این خبر فروش ماه اول گلکسی اس ۹ مثل اس ۸ بوده ولی پیش بینی فروشش همونطور ک در خبر اومد بیشتر از اس ۸ هست.توی متن همین خبر هم اومده ک با توجه به اینکه نسبت به اس ۸ تغییرات زیادی به خصوص در طراحی نداشته آمار فروشش بسیار خوبه.در همین خبر این نکته رو میگه ک بیش از یک میلیون در کره فروخته و ۲.۸ میلیون در آمریکا

 2. Avatar
  PeimanPeiman z3
  ترنج لاگژری
  19
  5

  به نظرم با تمام اینها سامسونگ خیلی خوب تونسته s9 بفروشه . با توجه به عدم تغییر طراحی در استان ۹ کسی انتظار رکورد شکنی از سامسونگ نداشت

 3. BeFair
  BeFairBeFair
  ترنجِ خیلی رسیده
  2
  2

  من خودم وسوسه به خرید اس 9 نشدم

 4. Avatar
  MortazaviMortazavi
  ترنجِ خیلی رسیده

  دقيقا حق با شماست صادق خان

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 16,529 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,309 ترنج
 3. 3# m.b - 11,613 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,171 ترنج
 5. 5# Mahdi - 9,259 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 8,710 ترنج
 7. 7# Amir galaxy - 8,696 ترنج
 8. 8# _V_ - 8,573 ترنج
 9. 9# The Destroyer - 8,477 ترنج
 10. 10# Peiman - 8,122 ترنج
کانال تلگرام ترنجی