حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

شاید گلکسی اس 6 اندروید ۸ (Android Oreo) را دریافت کنند اما زیاد امید نداشته باشید!

صدرا مخملی

نوشته

1 سال قبل | 2 دیدگاه | Android ، اخبار ، سامسونگ ، سیستم عامل

سامسونگ سال بسیار درخشانی را پشت سر گذاشته است و اگر بخواهد به موفقیت خودش در بین کاربران ادامه دهد، بحث آپدیت نرم افزاری را نباید دست کم بگیرد. همانطوری که می‌دانیم بحث آپدیت به اندروید ۸ یا همان اوریو برای دستگاه پرچمدار فعلی یعنی گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس در کره جنوبی شروع شده است و بزودی برای دیگر کشور‌ها نیز آماده خواهد شد. در ادامه همراه باشید.

گلکسی اس ۶ سامسونگ را می‌توان شروع تغییرات بسیار جدی سامسونگ دانست. یکی از آپدیت‌هایی که صحبت‌هایی مبنی بر عرضه ان به میان آمده است همین دریافت اندروید ۸ است. به نظر می‌رسد به صورت فنی این دستگاه کاملا می‌تواند آپدیت را دریافت کند و مشکلی از این نظر نیست حتی درصد هماهنگی را هم ۱۰۰ درصد بیان کرده‌اند اما آیا سیاست‌های شرکت اجازه آماده سازی نهایی این اپدیت را خواهد داد یا خیر؟

در هر صورت گفته شده است که اندروید ۸ اوریو برای گلکسی اس ۶ در ماه فوریه همزمان با عرضه جهانی آپدیت اندروید برای گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس خواهد بود که بسیار اتفاق هیجان انگیزی است.

این بحث به صورت رسمی توسط پشتیبانی سامسونگ تایید و یا رد نشده است به همین دلیل به صورت کامل نمی‌توان گفت که آیا آپدیت عرضه می‌شود یا خیر اما در هر صورت این را باید مطمئن باشیم که با نسخه‌های کاستوم گلکسی اس ۶ شما توانایی اجرای کامل اندروید ۸ را دارد پس اگر سامسونگ آن را عرضه نکرد، خودتان دست به کار شوید!
phonearena

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Saeed Mohammadipouya
  Saeed Mohammadipouya
  ترنجِ نرسیده  6  4

  نمیده

 2. Peiman
  ترنج لاگژری  8  2

  اگر بده برای اس ۶ میشه سه سال پشتیبانی و این فوق‌العادس

10 کاربر برتر
 1. 1# احمد - 7,695 ترنج
 2. 2# Peiman - 7,460 ترنج
 3. 3# علی شیخ زاده - 5,093 ترنج
 4. 4# Pouya - 4,869 ترنج
 5. 5# Sajad - 4,320 ترنج
 6. 6# Mortazavi - 3,852 ترنج
 7. 7# دکتر رسول آریان - 3,679 ترنج
 8. 8# REZA - 2,615 ترنج
 9. 9# BeFair - 2,603 ترنج
 10. 10# Amin - 2,498 ترنج
کانال تلگرام ترنجی