4 + پانزده =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

خط تولید جدید اینتل در چین برای تولید بیشتر پردازنده‌های Coffee Lake

محمد نعمتی

نوشته

3 سال قبل | یک دیدگاه | مطالب ترنجی

شرکت اینتل به علت کمبود موجودی پردازنده‌های Coffee Lake، یک خط تولید جدید به منظور تولید بیشتر این پردازنده‌ها در کشور چین خواهد داشت. در ادامه مطلب با ترنجی همراه باشید.

اینگونه که به گوش می رسد، پردازنده‌های نسل هشتمی اینتل توانسته‌اند بسیار پر مخاطب حاضر شوند و مدتی پیش نیز شایعاتی مبنی بر کمبود موجودی پردازنده‌های Coffee Lake اینتل منشتر شد و پس از مدتی این شایعه توسط Newegg تایید شدند. شرکت اینتل نیز به منظور تولید بیشتر این پردازنده‌ها و پاسخگویی به نیاز مصرف کنندگان تصمیم گرفته است تا یک خط تولید جدید را در کشور چین به فعالیت مشغول کند. این خبر برای بسیاری از افراد ممکن است به منظور تولید پردازنده‌هایی با کیفیت پایین‌تر باشد، اما آنچه که گفته شده‌است بدین شکل نخواهد بود.

 

 

طبق منبع خبر، خط تولید جدید در شهر چنگدو کشور چین تنها وظیفه برخی از آزمایشات را دارد و اصطلاحا می‌توان گفت این یک نوع خط اسمبل جدیدی از سوی شرکت اینتل است. بنا بر قوانین اینتل در مورد ساخت پردازنده، این خط تولید جدید موظف به انجام برنامه یکپارچه اینتل خواهد بوده و فعالیت این خط می‌بایست دقیقا برابر با متولوژی‌های اینتل خواهد بود. بدین ترتیب پردازندهای تولید شده در این خط جدید شرکت اینتل از نظر کیفیت تفاوتی را نخواهند داشت. طبق منبع خبر، مخاطبان این پردازنده‌ها از روز 15 دسامبر می‌توانند پردازنده‌های Coffee Lake را از چین نیز تهیه کنند. همچنین انتظار می‌رود تا افزایش قیمت‌های اعمال شده در خلل کمبود پردازنده‌های مذکور، طی این خط تولید جدید شرکت اینتل حداقل کمی کاهش یابند.

TechPowerUp

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  Sajadsajad.emo
  ترنج لاگژری
  1
  1

  حالا هرچقدر هم بگه کیفیت تفاوتی نداره ولی باورش واسه خیلیا مشکله.

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,354 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,956 ترنج
 3. 3# m.b - 14,117 ترنج
 4. 4# Mahdi - 12,216 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,585 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,148 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 8,988 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 8,970 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,776 ترنج
قاصدک 24
تترایران
محمد نعمتی
محمد نعمتی
Live, Don't just exist
کانال تلگرام ترنجی