هفت + یازده =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

نگاهی به موبایل تاشو با دو نمایشگر ZTE Axon M

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | 3 دیدگاه | ZTE ، تماشا کنید

موبایل های هوشمند خسته کننده! این ها همیشه یک طراحی دارند اما هر از گاهی پیش می آید که برخی ایده ها و البته مهم تر از آن، دارنده ایده ها آنقدر مصمم هستند که خود را به عرصه عمل می رسانند. ZTE Axon M مسلما یکی از این ایده هاست. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا با این موبایل تاشو با دو نمایشگر آشنا شویم و تصورات شما را از یک موبایل تاشو عوض کرده و در نهایت، دیدی به آینده داشته باشیم.

چند وقتی هست که پتنت های مختلف موبایل ها تاشو با نمایشگر تاشو را می بینیم. مسلما Axon M زد تی ای از این دست دستگاه ها نیست و همانطور که دیدید بین دو نمایشگر مرز قابل دیدنی وجود دارد که برای استفاده نرمال در حالت نمایش محتوا روی دو نمایشگر به صورت پیوسته مناسب نیست اما در حالت های در نظر گرفته شده دیگر واقعا جذاب و جالب توجه بود. این دستگاه بدون اضافه کردن موضوعی نا متعارف به موبایل توانسته است دستگاهی در ظاهر فرم فکتور عادی تولید کند اما دقیقا یک فرم فکتور جدید را ارایه کرده باشد. این راهی است که مخاطب با دید قدیمی می تواند به این دید جدید بهتر فکر کند.

خب، می توان گفت که عملکرد نرم افزاری خیلی روان و مناسب روزمره نبود اما مسلما شبیه به این دستگاه و نمونه های بهتر شده آن را می توان در سال های آتی در بازار دید. نظر شما درباره نحوه کاربری گجت هایی با این هویت چیست؟ حتما می دانید که چندی پیش شایعاتی درباره اپل نیز منتشر شد که شاید آیفون هایی بعدی با این سبک به بازار عرضه شوند و سامسونگ هم که چند سالی هست چنین شایعه ای پیرامونش زمزمه می شود.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Peiman
  ترنج لاگژری  2  0

  تغییر و نوآوری خوبه به شرطی که مفید و سودمند واقع بشه

 2. احمد
  احمد
  ترنج لاگژری  2  0

  یه چیز مزخرفی به نظر میاد

 3. Sajad
  ترنجِ خیلی رسیده  0  0

  چیز چندان هیجان انگیزی نبود. ولی واسه شروع بد نیست…

10 کاربر برتر
 1. 1# ahmad - 9,318 ترنج
 2. 2# Peiman - 7,986 ترنج
 3. 3# علی شیخ زاده - 6,185 ترنج
 4. 4# Pouya - 5,881 ترنج
 5. 5# Sajad - 5,621 ترنج
 6. 6# Mortazavi - 4,135 ترنج
 7. 7# دکتر رسول آریان - 3,786 ترنج
 8. 8# Milad7 - 3,572 ترنج
 9. 9# REZA - 3,130 ترنج
 10. 10# Jason bourn - 2,930 ترنج
کانال تلگرام ترنجی