حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

نگاهی به موبایل تاشو با دو نمایشگر ZTE Axon M

سینا عطایی

نوشته

5 ماه قبل | 3 دیدگاه | ZTE ، تماشا کنید

موبایل های هوشمند خسته کننده! این ها همیشه یک طراحی دارند اما هر از گاهی پیش می آید که برخی ایده ها و البته مهم تر از آن، دارنده ایده ها آنقدر مصمم هستند که خود را به عرصه عمل می رسانند. ZTE Axon M مسلما یکی از این ایده هاست. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا با این موبایل تاشو با دو نمایشگر آشنا شویم و تصورات شما را از یک موبایل تاشو عوض کرده و در نهایت، دیدی به آینده داشته باشیم.

چند وقتی هست که پتنت های مختلف موبایل ها تاشو با نمایشگر تاشو را می بینیم. مسلما Axon M زد تی ای از این دست دستگاه ها نیست و همانطور که دیدید بین دو نمایشگر مرز قابل دیدنی وجود دارد که برای استفاده نرمال در حالت نمایش محتوا روی دو نمایشگر به صورت پیوسته مناسب نیست اما در حالت های در نظر گرفته شده دیگر واقعا جذاب و جالب توجه بود. این دستگاه بدون اضافه کردن موضوعی نا متعارف به موبایل توانسته است دستگاهی در ظاهر فرم فکتور عادی تولید کند اما دقیقا یک فرم فکتور جدید را ارایه کرده باشد. این راهی است که مخاطب با دید قدیمی می تواند به این دید جدید بهتر فکر کند.

خب، می توان گفت که عملکرد نرم افزاری خیلی روان و مناسب روزمره نبود اما مسلما شبیه به این دستگاه و نمونه های بهتر شده آن را می توان در سال های آتی در بازار دید. نظر شما درباره نحوه کاربری گجت هایی با این هویت چیست؟ حتما می دانید که چندی پیش شایعاتی درباره اپل نیز منتشر شد که شاید آیفون هایی بعدی با این سبک به بازار عرضه شوند و سامسونگ هم که چند سالی هست چنین شایعه ای پیرامونش زمزمه می شود.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Peiman
  ترنجِ خیلی رسیده  2  0

  تغییر و نوآوری خوبه به شرطی که مفید و سودمند واقع بشه

 2. احمد
  احمد
  ترنجِ خیلی رسیده  2  0

  یه چیز مزخرفی به نظر میاد

 3. Sajad
  ترنجِ رسیده  0  0

  چیز چندان هیجان انگیزی نبود. ولی واسه شروع بد نیست…

گیگابایت
10 کاربر برتر
 1. 1# Peiman - 4,516 ترنج
 2. 2# احمد - 4,250 ترنج
 3. 3# Mortazavi - 2,641 ترنج
 4. 4# Sajad - 1,954 ترنج
 5. 5# Pouya gs8 - 1,680 ترنج
 6. 6# علی شیخ زاده - 1,436 ترنج
 7. 7# mTAAHAAm - 1,422 ترنج
 8. 8# REZA - 1,207 ترنج
 9. 9# siavash-t - 867 ترنج
 10. 10# Amir026 - 796 ترنج
کانال تلگرام ترنجی