هفده + 19 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

اینستاگرام در حال آزمایش اشتراک گذاری استوری‌ها به طور مستقیم بر روی فیسبوک است

محمد جعفری

نوشته

3 سال قبل | یک دیدگاه | Android ، iOS ، Windows ، اسمارت‌فون ، مطالب ترنجی ، نرم‌افزار

اینستاگرام  آزمایش بر روی ویژگی جدیدی بر روی سرویس خود را شروع کرده است که به شما اجازه اشتراک گذاری استوری مستقیما بر روی برنامه فیسبوک را می‌دهد. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

این موضوع احتمالا بدلیل کمک به افزایش  فعالیت با استفاده از استوری در فیسبوک است. که به این معنی است که مصرف کنندگان اینستاگرام به زودی قادر به مخلوط کردن متحوای خود بین اینستاگرام و برنامه فیسبوک می‌شوند، با در نظر داشتن این موضوع که این ویژگی در حال آزمایش است زمان دقیقی برای عرضه آن مشخص نیست

ایده‌ی اشتراک گذاری استوری‌ها در فیسبوک به عنوان نقشه‌ایی از سوی غول شبکه‌های اجتماعی، فیسبوک، برای افزایش علاقه‌مند به استوری در فیسبوک است. این کمپانی از ماه ژوئن در حال تست استوری بر روی نرم‌افزار موبایل خود است که به مصرف کنندگان اجازه اضافه کردن فیلترها و استیکرها به تصاویر و ویدیوها را می‌دهد. حتی پس از اضافه کردن استوری‌ها به فیسبوک عملکرد آن‌ها جداگانه باقی می‌ماند.  انتظار می‌رود که استوری‌ها به کمک فیسبوک که از زمان عرضه کشش بالایی نداشته بیایند.

برای کمک بیشتر به استوری‌ها در فیسبوک، این غول شبکه‌های اجتماعی ماه گذشته ویژگی استوری را در نسخه دسکتاپ نیز آزمایش کرد، اگرچه زمان عرضه نهایی آن برای نسخه دسکتاپ نامعین است. در نسخه دسکتاپ قسمت استوری‌ها در سمت راست صفحه قرار می‌گیرند. اینستاگرام اولین شبکه‌ی اجتماعی بود که استوری‌ها را استفاده کرد، و یا حداقل از اکوسیستم فیسبوک این طور است، همانطور که اسنپ چت برای مدت‌ها ویژگی مشابه بری مدت‌ها قبل از اینستاگرام داشته است. از زمانی که اینستاگرام این ویژگی را در آگوست سال گذشته معرفی کرده است محبوبیت آن از اسنپ چت بالاتر رفته است. اما این موضوع که آیا ترکیب این محتوا بین فیسبوک و اینستاگرام نیز موفق خواهد بود و یا خیر مشخص نیست.

نظر شما در رابطه با این ویژگی چیست؟

androidheadlines

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. mTAAHAAm
  mTAAHAAmmTAAHAAm
  ترنجِ رسیده

  خیلی خوب و کاربردی

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 17,885 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,900 ترنج
 3. 3# m.b - 12,607 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,709 ترنج
 5. 5# Mahdi - 10,355 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,490 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,865 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,765 ترنج
 9. 9# Dr.Nazer - 8,597 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,589 ترنج
محمد جعفری
محمد جعفری
علاقه مند به دنیای گیم و تکنولوژی.. اگر سوالی وجود داشت با ایمیل mo.jafari.g@gmail.com در ارتباط باشید
تبلیغ سمت چپ
تبلیغ سمت چپ
کانال تلگرام ترنجی