20 − 12 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

لرزشگیر دوربین Fujifilm X-T2S در داخل بدنه تعبیه خواهد شد

یاشار ایشان آقا

نوشته

2 سال قبل | بدون دیدگاه | اخبار ، دوربین‌های دیجیتال

دوربین Fujifilm X-T2 که سال گذشته به عنوان یک دوربین بالارده معرفی شده بود، حال به نظر می‌رسد که قرار است نسل جدیدش با نام X-T2S در آینده‌ای نه چندان دور توسط این شرکت ژاپنی رونمایی شود. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

حال شایعات حاکی از آن است که این دوربین از ویژگی منحصر به فردی بهره می‌برد، به طوری که لرزشگیر تصویر آن درون بدنه دستگاه قرار گرفته و با تمامی لنزهای ساخت این کمپانی نیز سازگار است. این به این معنی است که به جای آن که لنز وظیفه اثبات تصویر را بر عهده داشته باشد، بدنه این وظیفه را بر گردن دارد. هرچند نگرانی‌هایی درمورد این ویژگی وجود دارد، برای مثال امکان استفاده از لنزهای ساخت دیگر کمپانی‌ها برای دارندگان این محصول وجود نخواهد داشت و تنها تعدادی از آن‌ها با این ویژگی کنار می‌آیند. با این وجود به نظر می‌رسد تمام لنزهای سری Fujinon X-mount از این ویژگی پشتیبانی کنند.

در هر صورت نام این محصول مشخص نبوده و معلوم نیست که این شایعات تا چه حد صحت داشته باشند زیرا در گذشته نیز شایعاتی درباره عرضه دوربین X-Pro1s منتشر شده بود که در نهایت این شرکت ژاپنی آن را با نام X-Pro2 معرفی و به بازار عرضه کرد. این بدان معناست که این دوربین شاید هرگز عرضه نشود، اما ما امید داریم تا دوربینی با این ویژگی را سرانجام از کمپانی ژاپنی Fujifilm ببینیم.

به نظر شما، آیا دوربینی با این ویژگی می‌تواند سبب موفقیت کمپانی Fujifilm شود؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

ubergizmo

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# ahmad - 9,643 ترنج
  2. 2# Peiman - 7,994 ترنج
  3. 3# علی شیخ زاده - 6,422 ترنج
  4. 4# Sajad - 5,897 ترنج
  5. 5# Pouya - 5,881 ترنج
  6. 6# Mortazavi - 4,144 ترنج
  7. 7# Milad7 - 4,070 ترنج
  8. 8# دکتر رسول آریان - 3,786 ترنج
  9. 9# Vaez - 3,456 ترنج
  10. 10# chalton - 3,292 ترنج
کانال تلگرام ترنجی