15 − دو =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

انفجار آیفون ۷ پلاس / قول اپل برای رسیدگی

شرکت اپل اعلام کرده است که پیرامون گوشی آیفون ۷ پلاس منفجر شده و فیلم و تصویر آن که در فضای مجازی انتشار یافته است تحقیق و بررسی خواهد کرد.

در فیلم منتشر شده گوشی آیفون ۷ پلاس در حالی نشان داده شده است که بدنه آن ذوب شده و در حال دود کرده است. این فیلم بیش از یک میلیون بار دیده و در توئیتر به اشتراک گذاشته شده است.

برایانا اولیواس، صاحب گوشی آیفون ۷ پلاس منفجر شده، می‌گوید که دستگاه او از همان اول مشکل داشته است چون روشن نمی‌شد. این زن به یکی از فروشگاه‌های اپل مراجعه می‌کند ولی از قرار با جواب‌های سر بالا او را دست به سر می‌کنند.

اولیواس می‌گوید که صبح روز بعد گوشی آیفون ۷ پلاس او منفجر می‌شود و آتش می‌گیرد و دود از درونش بیرون می‌آید. وی هم‌اکنون گوشی خود را به نمایندگی اپل تحویل داده است و منتظر نتیجه تحقیق و بررسی است.

برایانا اولیواس در توئیتر نوشته است:

«امروز صبح وقتی که از خواب بیدار شدم دیدم که گوشی آیفون ۷ پلاس من بدون این که در حال استفاده از آن باشم منفجر شد. گوشی در حال شارژ شدن بود که ناگهان نامزدم صدایی از سمت گوشی شنید و به طرفش رفت و دید که گوشی دارد دود می‌کند. بلافاصله گوشی را برداشت و در دستشویی انداخت و همان وقت گوشی دوباره منفجر شد و دود بیشتری از داخلش بیرون زد.»

اپل هم گفته است که با این مشتری در ارتباط است و مشکل گوشی او را مورد بررسی قرار می‌دهد.

[button type=”default” color=”” target=”” link=”https://www.theguardian.com/technology/2017/feb/24/apple-looking-into-video-of-exploding-iphone-7-plus”]theguardian[/button]

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  MOAZEZMOAZEZ
  ترنجِ نرسیده

  مگه بنجل ساز تر از سامسونگ و اپل داریم؟

 2. Avatar
  MohamadMohamad
  ترنجِ نرسیده

  این مشکلات برا هر شرکتی ممکنه پیش بیاد چون از بین چند میلیون گوشی که ساخته میشه وفروخته میشه شاید چند دونه مشکل دار باشه
  یا هم مثل بدشانسیه سامسونگ که سر نوت ۷ پیش اومد البته خوب اون سر دستپاچگیه سامسونگ هم بود که میخواست زودتر گوشیشو وارد بازار کنه که فروش بیشتری داشته باشه قبل اینکه گوشیای شرکتای دیگه وارد بازار شن
  اما کلا کاش برا هیچ شرکتی این مشکلات پیش نیاد

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 15,853 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,018 ترنج
 3. 3# m.b - 11,208 ترنج
 4. 4# Sajad - 9,905 ترنج
 5. 5# _V_ - 8,554 ترنج
 6. 6# Amir galaxy - 8,539 ترنج
 7. 7# Mahdi - 8,502 ترنج
 8. 8# نیما عرفانی - 8,255 ترنج
 9. 9# The Destroyer - 8,209 ترنج
 10. 10# Peiman - 8,082 ترنج
کانال تلگرام ترنجی