هجده − یازده =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

سامسونگ آزمایش‌های هشت گانه روی باتری‌ گوشی‌های خود انجام می‌دهد

در مجموع، همه آزمایش‌هایی که سامسونگ سال گذشته در زمینه باتری گوشی‌های خود صورت داد آن اندازه کفایت نداشتند تا مانع از انفجارهای پی در پی گلکسی نوت ۷ شوند.

در همان حال که سامسونگ مشغول کار بر روی اعتبار از دست رفته‌ای است که از بابت افتضاح گوشی گلکسی نوت ۷ بر سر خود آورد، تنها راهی که پیش رو دارد تا حس و حال مردم را نسبت به این شرکت عوض کند این است که برای جهانیان توضیح دهد چه برنامه‌ای برای آرمایش باتری‌هایی دارد که قرار است در دستگا‌ه‌های خود به کار بگیرد.

سامسونگ در ادامه کارهای خود نوعی بررسی هشت گانه جدید را برای ایمن‌سازی باتری‌های مورد استفاده‌اش طراحی کرده است که شامل تست یا آزمایش دوام باتری هم می‌شود. در این آزمایش حتی به اندازه یک سر سوزن خطا هم پذیرفتنی نیست و باتری مورد آزمایش از رده خارج می‌شود.

۸point

این کار سامسونگ به معنای آن است که در وهله اول باتری را در معرض تست دما و فشار قرار می‌دهد تا شاهد واکنش‌های احتمالی آن باشد. سایر آزمایش‌ها شامل آزمایش نشتی شارژ است که سامسونگ برای این کار حتی به انجام آزمایش اشعه ایکس متوسل شده است تا جای هیچ شک و شبهه‌ای نباشد.

روش خاص سامسونگ برای بررسی مشکل باتری امتحان آن با ولتاژهای مختلف است که این کار همزمان با ساخت باتری و در کارخانه صورت می‌پذیرد.

انجام آزمایش باتری با این میزان از دقت همه برای آن است تا گوشی گلکسی اس ۸ سالم و مطمئن به دست کاربران برسد چراکه سامسونگ در نظر دارد تا مصرف کنندگان محصولاتش را از بابت امنیت و ایمنی آنها خاطر جمع کند.

[button type=”default” color=”” target=”” link=”http://www.phonearena.com/news/Samsung-to-implement-8-step-battery-testing-in-wake-of-investigation_id90257″]phonearena[/button]

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. REZA
  REZAREZA
  ترنجِ خیلی رسیده

  اره دیگه باید امسال بدونه مشکل باشه باتریش،کار درستی داره میکنه

 2. Note_kayhan
  Note_kayhanNote_kayhan
  ترنجِ نرسیده

  امیدوارم اس۸همه جوره عالی بشه و ایمن تر از هر گوشی

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 15,598 ترنج
 2. 2# ahmad - 13,917 ترنج
 3. 3# m.b - 11,043 ترنج
 4. 4# Sajad - 9,816 ترنج
 5. 5# Amir galaxy - 8,467 ترنج
 6. 6# _V_ - 8,466 ترنج
 7. 7# Mahdi - 8,216 ترنج
 8. 8# The Destroyer - 8,114 ترنج
 9. 9# Peiman - 8,082 ترنج
 10. 10# نیما عرفانی - 8,074 ترنج
کانال تلگرام ترنجی