18 − 13 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

macOS Sierra در هفته سوم مهر عرضه خواهد شد

Avatar

نوشته

4 سال قبل | بدون دیدگاه | مطالب ترنجی

زمانی‌که شرکت اپل از macOS Sierra در اوایل سال جاری میلادی، رونمایی کرد؛ زمان مشخصی برای انتشار نسخه عمومی آن اعلام نشد. با این‌حال، انتظار می‌رفت که شرکت اپل، نسخه عمومی macOS Sierra را در پاییز ۲۰۱۶ عرضه نماید. جزئیات تازه فاش‌شده، نشان می‌دهد که می‌توان انتظار داشت که macOS Sierra در اواخر ماه مهر، عرضه شود. برای جزئیات بیشتر، همراه ترنجی باشید.

این زمان، توسط یک شایعه‌پرداز اعلام نشده است بلکه متناسب با عرضه نسخه‌های آزمایشی macOS Sierra فاش شده. براساس نسخه‌‎های آزمایشی که در سال جاری میلادی عرضه شده است و مقایسه آن‌ها با زمان عرضه نسخه‌های آزمایشی سیستم‌عامل مک“El Capitan”، منبع انتشار این گزارش، مدعی شده است که macOS Sierra در یک بازه‌زمانی بین ۱۸ تا ۲۴ مهر ماه (۹ تا ۱۵ ماه اکتبر) عرضه خواهد شد. 

اگر شرکت اپل، رویه‌ای مشابه با سال گذشته را در پیش بگیرد (هنگامی‌ که سیستم‌عامل مک“El Capitan” در ۳۰ سپتامبر عرضه شد) و با توجه به آهنگ کندتری که شرکت اپل برای انتشار نسخه‌های پیش‌نمایش macOS Sierra دنبال کرده است، می‌توان برای عرضه این سیستم‌عامل در یک بازه‌زمانی بین ۹ تا ۱۵ ماه اکتبر امیدوار بود.

این پیش‌بینی، بسیار محتمل به‌نظر می‌رسد زیرا شرکت اپل، همواره، نسخه‌های قبلی سیستم‌عامل مک را در ماه اکتبر منتشر کرده است و عرضه سیستم‌عامل مک  Mavericks و Yosemite، صحت این ادعا را ثابت می‌کند. البته، همان‌طور که پیش‌تر گفته شد، سیستم‌عامل مک El Capitan در ۳۰ سپتامبر (۸ مهر) عرضه شده است و بازگشت شرکت اپل به ماه اکتبر برای عرضه نسخه‌نهایی سیستم‌عامل جدید خود، ممکن به‌نظر می‌رسد.

بنابراین، اگر برای انتشار سیستم‌عامل مک El Capitan برای مک‌بوک خود انتظار می‌کشید؛ احتمالاً در اواخر ماه مهر، این انتظار به اتمام خواهد رسید و شرکت اپل، نسخه‌نهایی macOS Sierra را منتشر می‌کند. لازم به ذکر است که به‌روزرسانی  macOS Sierra، به‌عنوان یک به‌روزرسانی رایگان برای تمامی رایانه‌های مک در دسترس خواهد بود. در کنار این موضوع، در صورتی‌که برای تجربه macOS Sierra تا اواخر مهر ماه، نمی‌توانید صبر نمایید؛ تجربه نسخه‌های آزمایشی این به‌روزرسانی، توصیه می‌شود. 

به‌روزرسانی macOS Sierra با شماره نسخه ۱۰٫۱۲، به‌عنوان سیزدهمین به‌روزرسانی عمده سیستم‌عامل macOS که پیش‌تر با نام OS X شناخته می‌شد؛ ارائه می‌شود. بنابر اطلاعات رسمی منتشرشده، این به‌روزرسانی بر روی آی‌مک (مدل ۲۰۰۹ به بالاتر)، مک‌بوک (مدل ۲۰۰۹ به بالاتر)، مک‌بوک ایر (مدل ۲۰۱۰ به بالاتر)، مک‌بوک پرو (مدل ۲۰۱۰ به بالاتر)، مک مینی (مدل ۲۰۱۰ به بالاتر) و مک‌ پرو (مدل ۲۰۱۰ به بالاتر) قابل نصب خواهد بود. این به‌روزرسانی از قابلیت‌هایی نظیر دستیار صوتی سیری، ذخیره‌سازی بهبودیافته و … بهره می‌برد.

[su_button url=”http://www.computerworld.com/article/3109510/apple-mac/macos-sierras-beta-cadence-points-to-october-launch.html target=”blank”]computerworld[/su_button]

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# Milad7 - 15,671 ترنج
  2. 2# ahmad - 13,946 ترنج
  3. 3# m.b - 11,112 ترنج
  4. 4# Sajad - 9,844 ترنج
  5. 5# _V_ - 8,513 ترنج
  6. 6# Amir galaxy - 8,495 ترنج
  7. 7# Mahdi - 8,300 ترنج
  8. 8# The Destroyer - 8,157 ترنج
  9. 9# نیما عرفانی - 8,150 ترنج
  10. 10# Peiman - 8,082 ترنج
کانال تلگرام ترنجی