چهار × 4 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

وان پلاس فرآیند طراحی جانشین وان پلاس۲ را آغاز کرده است

صدرا مخملی

نوشته

5 سال قبل | بدون دیدگاه | ترنجی

پس از معرفی و عرضه وان پلاس ۲ توسط استارت آپ موفق وان پلاس، این شرکت به فکر عرضه دستگاهی دیگر شده که از همین اکنون طراحی آن را آغاز کرده است. دیروز مدیرعامل شرکت وان پلاس “کارل پیِ” تایید کرد که این شرکت یک گوشی هوشمند دیگر تا پایان سال عرضه می کند. اما هنوز از مشخصات و نام آن هیچ چیز منتشر نشده است.

به گفته منابع خبری دستگاه بعدی وان پلاس، وان پلاس ۳ یا وان پلاس ۲S نخواهد بود. به عبارتی دیگر این دستگاه جانشینی برای وان پلاس ۲ است. ممکن است شایعه ای باشد از وجود دستگاهی به نام وان پلاس مینی! چون این شرکت به گسترش دامنه تولید گوشی های هوشمند خود اشاره کرده است. با این حال هنوز نمی توان مطمئن بود که این درست است یا خیر؟

می توان گفت دستگاهی که اواخر سال قرار است معرفی و عرضه شود جانشین وان پلاس ۲ نیست. این بدان معنی نیست که این شرکت به فکر جانشین آن نیست. در واقع وان پلاس می گوید که فرایند طراحی نسل سوم گل سرسبد خود را آغاز کرده است و این تمام چیزی است که شرکت به آن اشاره دارد.

همچنین وان پلاس اظهار داشت که برنامه فروش وان پلاس۱ در طول سال ۲۰۱۵ ادامه خواهد داشت. پس از آن ممکن است فروش آن متوقف شود. می توان اینگونه برداشت کرد که دستگاه دیگری با نام تجاری دیگری جای وان پلاس ۱ را در فروشگاه این شرکت پر خواهد کرد.

Later-this-year-OnePlus-will-broaden-its-range-of-smartphones

Later-this-year-OnePlus-will-broaden-its-range-of-smartphones (1)

[button url=”http://www.phonearena.com/news/OnePlus-already-started-designing-a-OnePlus-2-successor-but-its-next-phone-wont-be-called-OnePlus-3-nor-OnePlus-2S_id72296″ postid=”” style=”btn-success” size=”btn-default” target=”_self” fullwidth=”false”]منبع: PhoneArena[/button]

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# Milad7 - 18,563 ترنج
  2. 2# ahmad - 15,204 ترنج
  3. 3# m.b - 13,044 ترنج
  4. 4# Sajad - 10,964 ترنج
  5. 5# Mahdi - 10,851 ترنج
  6. 6# نیما عرفانی - 9,838 ترنج
  7. 7# The Destroyer - 8,982 ترنج
  8. 8# Amir galaxy - 8,791 ترنج
  9. 9# Dr.Nazer - 8,670 ترنج
  10. 10# _V_ - 8,608 ترنج
قاصدک 24
صدرا مخملی
صدرا مخملی
شروعی تازه ....
تبلیغ سمت چپ
کانال تلگرام ترنجی