حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

آیفون 6 اپل در دسته محصولات منسوخ شده قرار گرفت

نوشته

1 سال قبل | بدون دیدگاه | اپل

اپل امروز لیست محصولات قدیمی و منسوخ شده خود را به‌روزرسانی کرد که در جدیدترین مورد، نام گوشی آیفون 6 این شرکت به‌چشم می‌خورد. اکنون بیش از پنج سال از آخرین عرضه این دستگاه برای فروش می‌گذرد. آیفون 6 وضعیت عرضه منحصربه‌فردی داشت، بنابراین زمان اضافه شدن آن به لیست محصولات منسوخ‌شده کمی متفاوت است.

آیفون 6 منسوخ شده

آیفون 6 در سپتامبر 2014 در کنار آیفون 6 پلاس عرضه شد. این گوشی همچنین در سال 2015 و پس از عرضه آیفون 6s به‌عنوان یک گزینه ارزان‌تر فروخته شد و سپس در سال 2016 همزمان با عرضه آیفون 7، فروش آن نیز متوقف شد. بااین‌حال، در همان سال مجدداً به‌عنوان یک آیفون ارزان‌قیمت در کشورهای منتخب معرفی شده فروش آن تا سپتامبر 2018 ادامه یافت.

لازم به یادآوری است که آیفون 6 پلاس، مدل بزرگ‌تر گوشی آیفون 6، اوایل امسال به لیست محصولات منسوخ شده اضافه شد.

آیفون 6 و 6 پلاس به‌دلیل اینکه اولین دستگاه‌هایی بودند که از Apple Pay پشتیبانی می‌کردند و برای اولین سالی که اپل آیفون را در گزینه‌های چند سایزی عرضه کرد، قابل‌توجه بودند. اپل از زمان عرضه آیفون 6 و 6 پلاس به استراتژی عرضه گوشی‌های خود در چندین سایز ادامه داده است.

آیفون 6 منسوخ شده

آیفون 6 منسوخ شده

لیست محصولات قدیمی دستگاه‌هایی را نشان می‌دهد که اپل بیش از پنج سال پیش و کمتر از هفت سال پیش توزیع آن‌ها را برای فروش متوقف کرد. اپل خدمات و قطعات دستگاه‌های قدیمی را تا 7 سال طبق قانون ارائه می‌دهد، اما تعمیرات منوط به در دسترس بودن قطعات است.

محصولات منسوخ‌شده محصولاتی هستند که اپل بیش از هفت سال پیش توزیع آن‌ها را برای فروش متوقف کرده است. تمام خدمات سخت‌افزاری برای محصولات منسوخ‌شده، به‌استثنای نوت‌بوک‌های مک که واجد شرایط تعمیر فقط در قسمت باتری خود هستند، متوقف می‌شود.

علاوه‌بر افزودن آیفون 6 به لیست محصولات قدیمی، اپل آیپاد نانو 7 2012 و آیپاد تاچ نسل پنجم را به فهرست محصولات منسوخ‌شده منتقل کرده است، درحالی‌که مدل‌های آیپاد نانو 2015 اکنون به‌عنوان محصول قدیمی فهرست شده است. نسل چهارم iPod shuffle از سال 2012 به لیست منسوخ‌شده منتقل شد و نسخه 2015 اکنون به‌عنوان قدیمی عنوان شده است.

نظر شما درباره منسوخ شدن گوشی آیفون 6 اپل چیست؟

اشتراک در
اطلاع از
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رپورتاژ آگهی پربازده
رپورتاژ آگهی پربازده
امیرحسین ملکی