5 + یک =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

شیائومی محبوب ترین برند تولیدکننده تلویزیون سال ۲۰۲۰ در چین

رسول فروغی

نوشته

1 هفته قبل | یک دیدگاه | شیائومی

شیائومی بیشترین تعداد تلویزیون را در سال ۲۰۲۰ در چین فروخته است. این برند چینی توانسته است با سابقه حضور ۸ ساله در ساخت و تولید تلویزیون بازار این کشور را به دست بگیرد و تلویزیون های شیائومی در صدر محبوب ترین تلویزیون های چینی قرار گرفتند.

تلویزیون های شیائومی محبوب ترین در سال ۲۰۲۰

در سال ۲۰۱۳، شیائومی وارد بازار تلویزیون های هوشمند شد. اکنون ، این شرکت یکی از محبوب ترین مارک ها به ویژه در بازارهای آسیا است و حتی بیشترین میزان فروش را در کشور خود؛ چین ، در سال ۲۰۲۰ به ثبت رسانده است.

به نقل از gizmochina، تقریباً ۸ سال پس از اولین ورود به بازار ، غول فناوری چینی موفقیت چشمگیری را کسب کرده و به یکی از رهبران بازار نیز در این زمینه تبدیل شده است. اوایل امروز چهارم اسفند ۹۹، این شرکت اعلام کرد که سال گذشته، تلویزیون های شیائومی توانسته اند بیشترین میزان فروش را در بازار چین داشته باشند.

قابل ذکر است، این دومین سال متوالی است که شیائومی محبوب ترین سازنده تلویزیون های هوشمند در بازار چین می شود. این شرکت این موفقیت را در حساب رسمی Weibo خود، یک وب سایت میکروبلاگینگ چینی به اشتراک گذاشته و حتی یک پوستر تصویری نیز در رابطه با این موضوع به اشتراک گذاشته است.

تلویزیون های شیائومی

تلویزیون های شیائومی

علاوه بر این، گزارش MyDrivers همچنین اضافه می کند که شرکت زیر مجموعه محبوب شیائومی یعنی Redmi، نیز سال گذشته موفقیت چشمگیری داشته است. این شرکت تابعه همچنین تلویزیون های هوشمند تولید می کند و در لیست پر فروش ترین برندهای تلویزیون در چین توانسته است رتبه چهارم را از آن خود کند.

پس از تسخیر بازار چین توسط شیائومی، این برند کم کم خودش را برای رقابت جدی تر با رقبای بین اللملی و شرکت های مطرح دنیا آماده می کند. قطعا در ماه ها و سال های آینده بیشتر نام شیائومی را در تمامی عرصه ها و محصولات خواهیم شنید. نظر شما چیست؟

gizmochina

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Milad7
  Milad7milad7ir
  ترنج لاگژری

  یکه تاز بازار چین😇

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 18,721 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,274 ترنج
 3. 3# m.b - 13,176 ترنج
 4. 4# Sajad - 11,017 ترنج
 5. 5# Mahdi - 11,006 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,941 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,988 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,800 ترنج
 9. 9# Dr.Nazer - 8,694 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,647 ترنج
قاصدک 24
تترایران
رسول فروغی
رسول فروغی
کانال تلگرام ترنجی