6 − 1 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

اپل برای تولید خودرو با هیوندای و کیاموتورز به بن بست رسید

رسول فروغی

نوشته

3 هفته قبل | یک دیدگاه | اپل ، اخبار

در روزهای اخیر خبرهایی درباره مذاکره اپل برای پیدا کردن خودروسازی که بتواند با آن برای تولید خودرویش شراکت کند منتشر شده بود. ردموندی ها ابتدا به سراغ شرکت هیوندای رفتند و پس از آن نام کیاموتورز نیز برای همکاری در این پروژه شنیده شد. حالا طبق گزارش Bloomberg ، اپل مذاکره با این دو خودروساز کره ای را متوقف کرده است.

توقف مذاکره اپل با هیوندای و کیاموتورز

همان طور که توسط بلومبرگ گزارش شده، اخیرا صحبت های ردموندی ها و هیوندای / کیا موتورز در مورد مشارکت در تولید خودروی برقی این شرکت متوقف شده است. به گفته برخی منابع نزدیک به شرکت اپل، این شرکت به دنبال شرکای دیگری برای تولید خودرو برقی است و مذاکرات جدی نیز با سایر خودروسازان در سراسر دنیا داشته است.

طبق این گزارشات، مذاکرات با حداقل شش خودروساز دیگر برای ساخت خودرو برقی این شرکت ادامه دارد و ممکن است این شرکت بخواهد هم زمان با چندین خودروساز مطرح پروژه تولید خودرویش را پیش ببرد.

 

گزارش امروز بلومبرگ ادامه می دهد که در حال حاضر مشخص نیست که چه زمانی ممکن است مذاکرات بین اپل و هیوندای / کیا موتورز از سر گرفته شود. همچنین بین دو خودروساز کره ای هیوندای و کیاموتورز در مورد اینکه کدام مارک برای تولید این خودرو استفاده شود اختلاف داخلی وجود دارد.

ماشین اپل

یکی دیگر از افراد نزدیک در این مذاکرات نیز این گفته را تایید می کند و گفته است: یکی از اختلافات گروه هیوندای بر سر این است که کدام یک از دو تولیدکننده، هیوندای یا کیا موتورز ، می توانند برای اپل ماشین تولید کنند. این فرد گفت: در صورت از سرگیری مذاکرات ، کیا احتمالا شانس بیشتری برای تولید این خودرو دارد و به دنبال ساخت این ماشین در کارخانه خود در جورجیا است.

این خبرها امروز در حالی منتشر می شود که چند روز پیش خبر همکاری قطعی اپل با دو خودروساز کره ای رسانه ای شده بود و طرفداران این برند امیدوار بودند هرچه زودتر بتوانند خودروی ساخت این برند را ببینند.

imore

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Milad7
  Milad7milad7ir
  ترنج لاگژری

  گیرم تولید بکنه ، کی میتونه بخره 😐

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 18,760 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,284 ترنج
 3. 3# m.b - 13,202 ترنج
 4. 4# Mahdi - 11,045 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,026 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,957 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,000 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,800 ترنج
 9. 9# Dr.Nazer - 8,694 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,647 ترنج
قاصدک 24
تترایران
رسول فروغی
رسول فروغی
کانال تلگرام ترنجی