نه − چهار =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

بررسی مجدد تحریم هواوی توسط تیم تجاری منتخب بایدن

سینا عطایی

نوشته

1 ماه قبل | 3 دیدگاه | هواوی

هواوی اردیبهشت ۹۸ توسط دولت ترامپ در فهرست نهادهای ایالات متحده قرار گرفت یا به عبارت ساده تر، تحریم شد. اما وزیر بازرگانی جو بایدن اکنون آنچه را که در دولت جدید ممکن است اتفاق بیفتد، روشن کرده است. گفته می شود که بررسی مجدد تحریم هواوی توسط تیم تجاری منتخب بایدن انجام خواهد شد.

بررسی مجدد تحریم هواوی

هواوی

هواوی

وقتی از جینا رایموندو، فرماندار رد آیلند و نامزد وزرات بازرگانی سوال کردند که آیا هواوی را در لیست سیاه اقتصادی قرار می دهد، پاسخ داد (به نقل از رویترز) که:

“سیاست را بررسی می کند، با شما مشورت می کند، با صنعت مشورت می کند، با متحدان ما مشورت می کند و ارزیابی اینکه چه چیزی برای امنیت ملی و اقتصادی آمریکا بهتر است.”

پاسخ حاکی از آن است که دولت بایدن برای حذف هوآوی از لیست موجود یا ایجاد تغییرات دیگر به نفع برند چینی محدودیتی ندارد. با این حال، جینا رایموندو هنوز به عنوان رئیس بازرگانی تایید نشده است. همچنین لازم به ذکر است که دولت در نهایت می تواند پس از بررسی وضعیت، حتی وضعیت موجود را حفظ کند.

هواوی تقریبا دو سال است که تحت تحریم های اقتصادی ایالات متحده قرار گرفته است، که توانایی آن در تهیه، طراحی و ساخت قطعات هوشمند را تحت تأثیر جدی قرار داده است. برای ادامه کار با هواوی چراغ سبز به شرکتهای منتخب آمریکایی داده شده است، اما گوگل مجوزی برای این کار دریافت نکرده است. این بدان معنی است که دستگاه های اخیر هواوی یکپارچه سازی مهم گوگل را ارائه نمی دهند.

با این وجود، کاندید وزارت بازرگانی امریکا همچنین متعهد شده است که از شبکه های مخابراتی ایالات متحده در برابر شرکت های چینی مانند Huawei و ZTE محافظت کند.

به نقل از این نامزد:

“من از ابزار كامل در اختیار خود تا حد ممكن برای محافظت از آمریكایی ها و شبكه ما در برابر مداخلات چینی یا هر نوع نفوذ استفاده می كنم.”

نظر شما چیست؟ می شود به آینده هواوی امیدوار بود؟

androidauthority

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Finch
  FinchHelio
  ترنجِ خیلی رسیده
  4
  8

  از این بابا آبی گرم نمیشه

 2. Milad7
  Milad7milad7ir
  ترنج لاگژری

  زودتر بمیر بایدن چلاق

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 18,700 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,254 ترنج
 3. 3# m.b - 13,144 ترنج
 4. 4# Sajad - 11,009 ترنج
 5. 5# Mahdi - 10,953 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,915 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,987 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,798 ترنج
 9. 9# Dr.Nazer - 8,686 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,647 ترنج
قاصدک 24
تترایران
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی