هشت + شانزده =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

به موتورولا Moto G Stylus 2021 سلام کنید 👋

سینا عطایی

نوشته

4 ماه قبل | 3 دیدگاه | رندر، شایعات، موتورولا

اولین رندر قابل اتکا از موتورولا Moto G Stylus 2021 منتشر شده و ما با اولین نگاه خود به آن چیزی که احتمالا گوشی اقتصادی جدید موتورولا است، به آن سلام می کنیم. 👋 سری جی استایلوس موتورولا در بازارهای در حال توسعه مانند برزیل طرفداران زیادی دارد و حالا نسل جدید موتو جی استایول ۲۰۲۱ آن در راه است.

موتورولا Moto G Stylus 2021

اگر به یاد داشته باشید ۳ هفته پیش بود که موتورولا Moto G Stylus 2021 لو رفت. رندهای جدید ما کاملا به آن ها متفاوت است. در حقیقت شاید فقط در اندازه برآمدگی کادر دوربین و ابعاد آن صحت داشته باشد که در رندرهای جدید طراحی به روزتر و قابل باورتری دارد.

حدودا یک ماه پیش بود که متوجه شدیم موتورولا در حال برنامه ریزی برای جانشین Moto G Pro 2020 است. این خانواده در ایالات متحده با نام G Stylus نیز شناخته می شود. با مطالعه اطلاعات جدید، به نظر می رسد استیو همرستوففر (معروف بهOnLeaks) از مشخصات قبلی ارایه شده توسط ایوان بلاس (معروف به evleaks) حمایت می کند. اگرچه، به نظر می رسد این دو منبع در مورد موقعیت اسکنر  اثر انگشت تلفن اختلاف نظر دارند.

گزارش اوان این بخش را در کنار تلفن به عنوان بخشی از دکمه پاور قرار داده است، در حالی که این منبع جدید و رندر به وضوح نشان می دهد که اسکنر اثرانگشت در قاب پشت قرار خواهد گرفت. این طراحی به دنبال طراحی سنتی برند مذکور است که این بخش را با لوگو M خود یکپارچه می کند.

 موتورولا Moto G Stylus 2021

موتورولا Moto G Stylus 2021

از آنجا که چنین است، دشوار است بگوییم که آیا این طراحی جدید در واقع طراحی صحیح است یا حداقل کاملاً صحت دارد. به نظر می رسد طراحی خاص جزیره دوربین در این رندرها ترند طراحی فعلی را با دقت بیشتری دنبال می کند،

با تکرار برخی مشخصات، که توسط هر دو منبع تأیید شده است باید گفت موتورولا Moto G Stylus 2021 یک تلفن بزرگ خواهد بود که دارای صفحه نمایش 6.8 اینچی و بدنه 169.6 در 73.7 در 8.8 میلی متر است (در صورت محاسبه برجستگی دوربین 10.9 میلی متر خواهد بود.

برای مثال این حتی بلندتر و ضخیم تر از گلکسی نوت ۲۰ اولترا است. شاید این را یک مقایسه جالب، با دیدن نحوه قرارگیری Moto G Stylus 2021 به عنوان یک دستگاه اقتصادی مجهز به قلم دانست که البته ویژگی های قلم آن قابل مقایسه با نمونه پرچمدار سامسونگی نیست.