17 + یازده =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

تاریخ معرفی گلکسی واچ ۳ شاید ۱ مرداد ۹۹ باشد

سینا عطایی

نوشته

6 ماه قبل | 5 دیدگاه | رندر ، سامسونگ

سه روز پیش بود که در ترنجی رندرهای گلکسی واچ ۳ سامسونگ را دیدیم. این ساعت هوشمند جدید سامسونگ می تواند اهمیت ویژه ای برای شرکت داشته باشد اما اینکه آیا خوب هم بفروشد، مشخص نیست.

تاریخ معرفی گلکسی واچ ۳

امروز Evan Blass که با عنوان Evleaks بهتر شناخته می شود، رندرهای جدیدی را به اشتراک گذاشته است که حاکی از تاریخ معرفی ساعت هوشمند است.

این ساعت “چهارشنبه ۲۲” را نشان می دهد و تاریخ های تصاویر رسمی محصولات سامسونگ درز شده به طور کلی با تاریخ عرضه مطابقت دارند. به نظر می رسد که Galaxy Watch 3 چهارشنبه ۱ مرداد ۹۹ معرفی می شود. این به هر حال با شایعات مرتبط با معرفی برای ماه آینده در ارتباط است.

با توجه به خود ساعت، تصاویر از یک طرح دقیق تر، دو دکمه در سمت راست و یک بند چرمی دوخته شده حکایت دارند. این دو مدل در هر صورت همانطور که تصاویر ثابت می کنند یکسان نیستند. فقط در سطح قاب چرخان، تفاوت های قابل توجهی وجود دارد.

قیمت گلکسی ساعت ۳ در حال حاضر مشخص نیست. البته شانس خوبی وجود دارد که قبل از معرفی رسمی سامسونگ این هم به بیرون درز کند.

رندرهای گلکسی واچ ۳ سامسونگ را ببینید

هفته گذشته، شاهد گزارش های زیادی در مورد ساعت هوشمند آینده سامسونگ گلکسی ساعت ۳ بودیم که اکثر آنها تصاویری را به ما نشان می دادند. ما شاهد اولین عکس با کیفیت بالا بودیم که محصول را در تمام زوایا خود و قاب پشت به نمایش می گذارد.

ما حتی چند تصویر را دیدیم که رابط کاربری TizenOS را فاش می کنند. برای کسانی که اطلاع ندارند، تصاویر لو رفته متعلق نسخه ۴۵ میلی متری هستند. خوب، ما همچنین یک تصویر لو رفته دیگری از محصول داریم. این بار در حال بررسی گزینه رنگ برنز ۴۱ میلی متری هستیم.

 

نظر شما چیست؟ شما منتظر گلکسی واچ ۳ هستید؟ فکر می کنید که این دستگاه می تواند برای شما جذاب و وسوسه کننده برای خرید باشد؟

gizchina

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. vahid
  vahidvahidms30
  ترنجِ رسیده

  طراحیه قشنگی نداره،،مخصوصا دکمه های ساعت،،
  مثل مدل گیر اس۳ مدل کلاسیک شده طراحیش

 2. Milad7
  Milad7milad7ir
  ترنج لاگژری

  خیلی بزرگه و بد فرمه

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 17,696 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,835 ترنج
 3. 3# m.b - 12,507 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,643 ترنج
 5. 5# Mahdi - 10,190 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,411 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,822 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,765 ترنج
 9. 9# _V_ - 8,589 ترنج
 10. 10# Dr.Nazer - 8,555 ترنج
کانال تلگرام ترنجی