13 − 6 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

فروش خانواده هواوی میت ۳۰ از ۱۲ میلیون دستگاه گذشت

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | 14 دیدگاه | هواوی

دو ماه پیش بود که در ترنجی خواندیم یک میلیون هواوی میت ۳۰ و میت ۳۰ پرو طی یک هفته در چین به فروش رسید. پس از آن دیدیم که فروش خانواده هواوی میت ۳۰ تا ۷۵٪ بیشتر از خانواده هواوی میت ۲۰ است. پیش از این ها گفته شد که هواوی می خواهد ۲۰ میلیون دستگاه از خانواده هواوی میت ۳۰ به فروش برساند. امشب اما شاهد آمار جدیدی هستیم که می گوید فروش خانواده هواوی میت ۳۰ از ۱۲ میلیون دستگاه گذشت. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

فروش خانواده هواوی میت ۳۰

فروش خانواده هواوی میت ۳۰

 

حدود یک ماه پیش هواوی خبر از عبور فروش گوشی‌های خانواده میت ۳۰ از مرز ۷ میلیون دستگاه داد. امروز آژانس خبری چینی Sina اعلام کرد فروش سری میت ۳۰ هواوی به ۱۲ میلیون دستگاه رسیده است.

به وضوح آمار فروش سری میت ۳۰ در وجود عرضه محدود خارج از چین و همچنین نداشتن سرویس‌های موبایل گوگل، خیره کننده است. هواوی دستیابی به فروش ۲۰ میلیون دستگاه را برای سری میت 30 دنبال می‌کند که با توجه به آمارهای فعلی، عملی به نظر می‌رسد.

بدون شک و با توجه به بررسی های مختلف هواوی میت ۳۰ پرو از هر نظر یکی از بهترین پرچم‌دارهای سال 2019 میلادی است. عملکرد دوربین این گوشی در شرایط محیطی مختلف تقریباً عالی ارزیابی می‌شود و تصاویر باکیفیتی ثبت می‌کند. همچنین این گوشی از دوام باتری بسیار خوب بهره می‌برد.

هرچند اگر هواوی میت ۳۰ پرو با سرویس‌های گوگل عرضه می‌شد شانس موفقیت بسیار بیشتری داشت، اما با همین وضع هم فروش واقعا تحسین برانگیزی بر جای گذاشته است.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید هواوی می تواند شگفتی بیافریند؟