7 + 10 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

هواوی ۶۰۰ کارمند امریکایی خود را اخراج کرد

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | 14 دیدگاه | هواوی

بر اساس گزارش های منتشر شده ظاهرا هواوی بیش از ۶۰۰ کارمند امریکایی خود را اخراج کرده است. تعدیل نیروی هواوی اخیرا فقط کارکنان آمریکایی او بوده اند و در واقع این اقدام واکنشی به اختلافات اخیر هواوی و آمریکا بوده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره اخراج کارمندان امریکایی هواوی صحبت کنیم.

اخراج کارمندان امریکایی از هواوی

اخراج کارمندان امریکایی از هواوی

اخراج کارمندان امریکایی از هواوی

همانطور که گفتیم کمپانی هواوی بیش از 600 کارمند از 850 کارمند بخش تحقیقات و توسعه را اخراج کرده و باید اشاره کنیم که این بخش تحقیقات در سیلیکون ولی، سیاتل، شیکاگو و دالاس قرار داشته است. در واقع به دلیل شرایط بد و فشار مالی اخیر هواوی این کمپانی مجبور به تعدیل نیرو شد و تصمیم گرفت این تعدیل نیرو را فقط به کارمندان آمریکایی خود اختصاص دهد.

علت این تصمیم هواوی این بوده که از زمان شروع اختلافات هواوی و آمریکا، بخش تحقیقات و توسعه در برقراری ارتباط با چین دچار مشکلاتی بوده و محدودیت های در کار این کمپانی ایجاد شده است. از سوی دیگر بر اساس پیشنهاد انتقال کارکنان چینی به چین احتمال داده شده که این بخش تحقیقات قصد مهاجرت کلی به چین را داشته باشد.

از سوی دیگر متاسفانه محدودیت های اخیر تاثیر بسیار بدی بر بخش تحقیقات و توسعه داشته و به کلی عملکرد این بخش را متوقف ساخته است در نتیجه طبیعی است که این بخش هواوی تصمیمات جدیدی در این زمینه بگیرد و فعالیت خود را در چین ادامه دهد. به هر جهت هواوی سعی دارد تا برای تغییرات بزرگی آماده شود و هرگونه وابستگی یا ارتباط جزیی با آمریکا را از خود بردارد.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید این تصمیم هواوی صحیح است؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Arsmdif
  ArsmdifArsmdif
  ترنج لاگژری
  3
  5

  آقای دکتر ع‌‌ل‌ی‌ر‌ض‌ا واعظی بالاخره اینستاتو پیدا کردم. Ngmembers

 2. Avatar
  3INAseybey
  ترنجِ نرسیده

  طبیعیه چینی ها منافعشون براشون خیلی مهمه
  من با چند تا چینی یه مدت سر و کار داشتم سوار ماشین که بودیم تا یه ماشین چینی میدین میگفتن این مال ماست ، هر چند ماشین ها کیفیتی نداشتن ولی استفاده از محصول تولید کشورشون براشون یجورایی غرور داشت.

 3. Amin B3DA
  Amin B3DAAminB3DA
  ترنجِ خیلی رسیده
  7
  1

  تیتر را که خوندم اومدم اینجا چیز بگم به هوآوی اما متن رو که خوندم دیدم همچین بد هم نبوده. اولا بخش تحقیق و توسعه مهمه دوما نیاز به تعدیل نیرو بوده و…

  • The Destroyer
   The DestroyerThe Destroyer
   ترنج لاگژری
   10
   1

   بله این اتفاقات کاملا طبیعیه. منتها الان همه دنبال بهونه میگردن هواوی رو به یه چیزی متهم کنن. به علاوه این مرکز خودش تو امریکا هست پس این که بیشتر کارکنانش هم امریکایی باشن کاملا بدیهیه

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 19,660 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,675 ترنج
 3. 3# m.b - 13,859 ترنج
 4. 4# Mahdi - 11,762 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,362 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,100 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 8,863 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 8,855 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,759 ترنج
قاصدک 24
تترایران
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی