15 − دوازده =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

اتصال کارت بانکی به کارت سوخت از دستور کار خارج شد

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | 2 دیدگاه | اخبار داخلی

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در اطلاعیه‌ای به تمامی مالکان وسایل نقلیه اعلام کرد طرح اتصال کارت بانکی به کارت سوخت اجرا نخواهد شد و هم‌اکنون برنامه‌ای برای سهمیه‌بندی بنزین تعیین نشده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

از ۲۰ مرداد ۹۸ تمامی وسایل نقلیه می‌بایست فقط با کارت سوخت شخصی در جایگاه‌ها سوخت‌گیری کنند. در همین رابطه اخیرا برنامه‌ای برای طرح اتصال کارت بانکی به کارت سوخت عنوان شده بود، اما شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد چنین طرحی اجرا نخواهد شد و کارت بانکی زمانی قابل اجرا خواهد بود که سهمیه‌بندی انجام شود، اما هم‌اکنون برنامه‌ای برای سهمیه بندی بنزین تعیین نشده است.

ثبت نام کارت سوخت

ثبت نام کارت سوخت

بر اساس اعلام شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی مالکان برای تامین کارت خود با مشکلی مواجه نخواهند شد و افرادی که کارت ندارند، این امکان برای آنها در نظر گرفته شده است تا با مراجعه به دفاتر پلیس +10 مراحل تقاضای صدور کارت را انجام دهند.

جزییات دریافت و استفاده از کارت سوخت

بر اساس اعلام شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی آن دسته از افرادی که کارت داشتند و مراحل فعال کردن کارت بانکی را انجام دادند، می‌بایست از 20 مرداد 98 فقط با کارت سوخت به سوخت‌گیری اقدام کنند و آن دسته از افرادی که خواهان استفاده از کارت بانکی بوده و فاقد کارت هستند، باید بدانند به دلیل اینکه اطلاعات آنها در سیستم ثبت شده است، به مراجعه به پلیس +10 نیازی ندارند و برای این افراد کارت ارسال خواهد شد.

این شرکت در اطلاعیه دیگری نیز اعلام کرد آن تعداد از مالکان وسایل نقلیه که در نهم خرداد پس از گم شدن کارت، طبق فراخوان این شرکت اطلاعات خود را در سامانه دولت همراه درج کرده و با انجام فرایند لازم، شماره حساب کارت اعتباری خود را ثبت کرده‌اند، به ثبت نام مجدد نیازی ندارند و کارت هوشمند سوخت آنها طبق ثبت نام انجام شده قبلی صادر خواهد شد و از سوی پست به آنها تحویل داده می‌شود. گفتنی است این افراد می‌بایست هزینه صدور کارت هوشمند سوخت المثنی را طبق تعرفه مصوب، در زمان دریافت کارت به ماموران شرکت پست جمهوری اسلامی ایران پرداخت کنند.

نظر شما درباره این تصمیم چیست؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. afsoon
  afsoonafsoon
  ترنج لاگژری
  11
  1

  در کشوری که دارای سومین ذخایر نفتی دنیا هست .تحریم نفتی هم هست .میادین مشترک هم دارد که دارن چند برابر ایران این روزا نفت استخراج میکنن .در کشوری که بنزین خودکفا هست .دلیلی نیست که بنزین گران قیمت تر و یا محدود و کارتی شود .اگر بحث قاچاق هست که ایران همین الان هشتصد هزار پرسنل فعال داره در ارتش و سپاه با یک هزار نفر از اینها میشه جلوی قاچاق رو کامل گرفت .رییس جمهور و وزیر نفت بجای مرحمی روی درد مردم که این روزا کمرشون زیر فشار اقتصادی خم شده باشن بیشتر شبیه یه چاقو شدن و درد رو بیشتر و بیشتر میکنن .

  • Avatar
   mostafa3mostafa3
   ترنج لاگژری
   5
   1

   بالای صد بار رفتم پلیس 10 گفتن برید اینترنتی ثبت نام کنید کارت بانکی
   حالا زیرش خالی کردن
   آقای وزیر کارت بانکی خاله بازی نیست که بشه کارت سوخت حتی یک جایگاه هم امکاناتش فراهم نیست
   خدا میونه چند میلیون نفر باید 10000 تومن بدن برای کارت سوخت
   منم بودم قید 10000 نمیزدم

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,354 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,956 ترنج
 3. 3# m.b - 14,117 ترنج
 4. 4# Mahdi - 12,216 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,585 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,148 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 8,988 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 8,970 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,776 ترنج
قاصدک 24
تترایران
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی