پانزده − سه =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

موبایل منعطف سامسونگ دو باتری ۳۱۰۰ میلی آمپری دارد

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | 3 دیدگاه | سامسونگ ، شایعات

در ترنجی خواندیم که باتری ۵۰۰۰ میلی آمپری برای نسخه 5G گلکسی اس ۱۰ در نظر گرفته شده است و حالا خبر جذاب دیگری می رسد که می گوید موبایل منعطف سامسونگ دو باتری ۳۱۰۰ میلی آمپری دارد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن بیشتر صجبت کنیم.

موبایل منعطف سامسونگ

موبایل منعطف سامسونگ

تا پیش از این در ترنجی دیدیم که باتری Oppo R17 Pro حجم ۳۷۰۰ میلی آمپری دارد که در دو بخش ۱۸۵۰ میلی آمپری طراحی شده و با شارژر ۵۰ واتی اوپو و فناوری شارژ سریع VOOC تنها در ۱۰ دقیقه تا ۴۰ درصد شارژ می شود! تحسین برانگیز است!

اینجا اما کاملا قابل پیش بینی است یک دستگاه منعطف که از وسط به دو بخش تامی‌شود، دو باتری در دو بخش دستگاه جای بگیرند. اینجا به گوش می ردس که موبایل منعطف سامسونگ دو باتری ۳۱۰۰ میلی آمپری دارد و در مجموع یک باتری ۶۲۰۰ برای این موبایل منعطف سامسونگ که احتمالا نام آن گلکسی F باشد، استفاده می شود.

به نظر می رسد سامسونگ سال ۲۰۱۹ را با باتری های حجیم تر از قبل آغاز خواهد کرد و راهبرد این شرکت احتمالا ایجاد یک فاکتور تمایز بین خود و دیگر شرکت ها با ارایه عمر باتری قابل توجه است. دیروز بود که در ترنجی خواندیم سامسونگ تایید کرد که موبایل منعطف خود را نیمه اول سال ۲۰۱۹ ارایه می کند.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید عمر باتری این دستگاه ها افزایش خواهد داشت یا به دلیل نیازمند بودن به انرژی بیشتر، شاهد افزایش حجم باتری هستیم؟

sammobile

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  chalton
  ترنجِ نرسیده
  6
  7

  در سال جدید سامسونگ به کل داره سیاستش رو عوض میکنه،امسال سال سامسونگه،اس 10،گوشی منعطف،نوت 10, فکر کنم برای کل برندهای دیگه همین سه مدل بس باشه.

 2. Avatar
  PeimanPeiman z3
  ترنج لاگژری
  3
  2

  ؟ فکر می کنید عمر باتری این دستگاه ها افزایش خواهد داشت یا به دلیل نیازمند بودن به انرژی بیشتر، شاهد افزایش حجم باتری هستیم؟

  به نظر من جفتش

 3. علی شیخ زاده
  علی شیخ زادهOliver queen
  ترنج لاگژری
  1
  1

  تا زمانی که فناوری باتری ها تغییری نکنه هرچه جلوتر بریم و قدرت گوشی ها بیشتر بشه افزایش حجم باتری تاثیر آنچنانی نداره ولی بی تاثیر هم نیست

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 16,638 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,361 ترنج
 3. 3# m.b - 11,711 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,210 ترنج
 5. 5# Mahdi - 9,379 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 8,794 ترنج
 7. 7# Amir galaxy - 8,712 ترنج
 8. 8# _V_ - 8,573 ترنج
 9. 9# The Destroyer - 8,524 ترنج
 10. 10# Peiman - 8,122 ترنج
کانال تلگرام ترنجی