1 + بیست =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

موبایل منعطف سامسونگ دو باتری ۳۱۰۰ میلی آمپری دارد

سینا عطایی

نوشته

5 ماه قبل | 3 دیدگاه | سامسونگ ، شایعات

در ترنجی خواندیم که باتری ۵۰۰۰ میلی آمپری برای نسخه 5G گلکسی اس ۱۰ در نظر گرفته شده است و حالا خبر جذاب دیگری می رسد که می گوید موبایل منعطف سامسونگ دو باتری ۳۱۰۰ میلی آمپری دارد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن بیشتر صجبت کنیم.

موبایل منعطف سامسونگ

موبایل منعطف سامسونگ

تا پیش از این در ترنجی دیدیم که باتری Oppo R17 Pro حجم ۳۷۰۰ میلی آمپری دارد که در دو بخش ۱۸۵۰ میلی آمپری طراحی شده و با شارژر ۵۰ واتی اوپو و فناوری شارژ سریع VOOC تنها در ۱۰ دقیقه تا ۴۰ درصد شارژ می شود! تحسین برانگیز است!

اینجا اما کاملا قابل پیش بینی است یک دستگاه منعطف که از وسط به دو بخش تامی‌شود، دو باتری در دو بخش دستگاه جای بگیرند. اینجا به گوش می ردس که موبایل منعطف سامسونگ دو باتری ۳۱۰۰ میلی آمپری دارد و در مجموع یک باتری ۶۲۰۰ برای این موبایل منعطف سامسونگ که احتمالا نام آن گلکسی F باشد، استفاده می شود.

به نظر می رسد سامسونگ سال ۲۰۱۹ را با باتری های حجیم تر از قبل آغاز خواهد کرد و راهبرد این شرکت احتمالا ایجاد یک فاکتور تمایز بین خود و دیگر شرکت ها با ارایه عمر باتری قابل توجه است. دیروز بود که در ترنجی خواندیم سامسونگ تایید کرد که موبایل منعطف خود را نیمه اول سال ۲۰۱۹ ارایه می کند.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید عمر باتری این دستگاه ها افزایش خواهد داشت یا به دلیل نیازمند بودن به انرژی بیشتر، شاهد افزایش حجم باتری هستیم؟

sammobile

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. chalton
  chalton
  ترنجِ خیلی رسیده  6  7

  در سال جدید سامسونگ به کل داره سیاستش رو عوض میکنه،امسال سال سامسونگه،اس 10،گوشی منعطف،نوت 10, فکر کنم برای کل برندهای دیگه همین سه مدل بس باشه.

 2. Peiman
  ترنج لاگژری  3  2

  ؟ فکر می کنید عمر باتری این دستگاه ها افزایش خواهد داشت یا به دلیل نیازمند بودن به انرژی بیشتر، شاهد افزایش حجم باتری هستیم؟

  به نظر من جفتش

 3. علی شیخ زاده
  علی شیخ زاده
  ترنجِ خیلی رسیده  1  1

  تا زمانی که فناوری باتری ها تغییری نکنه هرچه جلوتر بریم و قدرت گوشی ها بیشتر بشه افزایش حجم باتری تاثیر آنچنانی نداره ولی بی تاثیر هم نیست

10 کاربر برتر
 1. 1# احمد - 8,986 ترنج
 2. 2# Peiman - 7,908 ترنج
 3. 3# علی شیخ زاده - 6,088 ترنج
 4. 4# Pouya - 5,876 ترنج
 5. 5# Sajad - 5,356 ترنج
 6. 6# Mortazavi - 4,128 ترنج
 7. 7# دکتر رسول آریان - 3,786 ترنج
 8. 8# Milad7 - 3,296 ترنج
 9. 9# REZA - 3,108 ترنج
 10. 10# Amir026 - 2,908 ترنج
کانال تلگرام ترنجی