15 − 2 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

موبایل 5G ال جی تحت نام جدیدی و زودتر از موعد ارایه خواهد شد

سینا عطایی

نوشته

2 سال قبل | یک دیدگاه | ال‌جی، شایعات

چهار روز پیش بود که در ترنجی خواندیم ال جی جی ۸ اولین موبایل 5G ال جی نخواهد بود. این در حالی است که چهار ماه پیش در ترنجی خواندیم که ال جی اولین موبایل 5G را با همکاری Sprint در نیمه اول سال ۲۰۱۹ به امریکا خواهد برد. امروز خبر می رسد که موبایل 5G ال جی تحت نام جدیدی و زودتر از موعد ارایه خواهد شد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن بیشتر صحبت کنیم.

ال جی موبایل

ال جی موبایل

ال جی موبایل به تازگی مدیر خود را عوض کرده و این در حالی است که آن ها در آستانه ارایه پرچمدار ۲۰۱۹ خود بوده و برهه عجیبی است. به نظر می رسد که ال جی جی ۸ نه در نسخه اصلی و در نسخه ویژه ای شبکه 5G پشتیبانی نخواهد کرد. احتمالا ال جی جی ۸ جایی حدود نمایشگاه MWC 2019 حال یا درون نمایشگاه یا قبل و بعد آن ها معرفی خواهد شد.

در ترنجی خواندیم که احتمالا اولین موبایل 5G ال جی در خانواده LG V معرفی خواهد شد حالا اما به نظر می رسد که باید منتظر یک خانواده جدید و یک برندینگ جدید برای موبایل 5G ال جی باشیم. این به ال جی کمک می کند تا یک شروع دوباره قوی داشته باشد و بازار موبایل های 5G یعنی بازاری که اعتقاد دارد می تواند فروش بیشتری را کسب کند.

هنوز درباره اینکه دقیقا چه دستگاهی یا چه نامی برای موبایل 5G ال جی در نظر گرفته خواهد شد مشخص نیست اما یک ماه پیش بود که نام تجاری ال جی وی ۵۰ تا ال جی وی ۹۰ توسط ال جی ثبت شدند. همچنین همان روزها بود که حق اختراع دوربین ۱۶ تایی ال جی با آینه روی قاب پشتی را دیدیم. البته که نباید احتمال ارایه 5G در موبایل منعطف ال جی که احتمالا با نام های  ال جی فلکس ، ال جی Foldi و ال جی دوپلکس ارایه خواهد شد، عرضه شود.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید راهبرد ال جی موبایل برای سال ۲۰۱۹ چیست؟

gizmochina

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. نیما عرفانی
  نیما عرفانیNimaErfani
  ترنج لاگژری
  3
  2

  حدود ۱ ماه پیش یادمه در پستی که مربوط به اکسپریا ایکس زد ۴ بود گفته بودم احتمال داره ال‌جی سری جی و سری وی رو تحت نام جدید باهم ترکیب کنه و در کنار گوشی های منعطفش( فلکس ، فولدی و دوپلکس ) در سال ۲۰۱۹ دو پرچمدار عرضه کنه. از اون جایی که به نظر نمیرسه ال‌جی در نمایشگاه CES 2019 از گوشی منعطفش پرده برداری کنه و در نمایشگاه MWC هم پرچمدار معرفی نمیکنه، پس به احتمال قوی اواخر اسفند یا اوایل فروردین ( در بازه ی زمانی بین کنفرانس سامسونگ و هواوی ، کنفرانس ال‌جی خواهد بود و از پرچمدارش با پشتیبانی از شبکه ی 5G رونمایی خواهد کرد) .

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,354 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,956 ترنج
 3. 3# m.b - 14,117 ترنج
 4. 4# Mahdi - 12,216 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,585 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,148 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 8,988 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 8,970 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,776 ترنج
قاصدک 24
تترایران
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی