18 + 14 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

شیائومی در حال توسعه بلندگوی هوشمند با نمایشگر است

سینا عطایی

نوشته

2 سال قبل | بدون دیدگاه | شایعات، شیائومی

همانطور که قبلا در ترنجی گفتیم شاهد ظهور فرم فکتور جدید در دسته نوظهور بلندگوهای هوشمند هستیم. بلندگوی هوشمندی که شاید بهتر باشد به آن نمایشگر هوشمند بگوییم اما مگر نمایشگر هم هوشمند می شود؟! شما هر چه دوست دارید به آن بگویید اما ما با بلندگوی هوشمند راحت تریم. امروز خبر می رسد که شیائومی هم در حال توسعه بلندگوی هوشمند با نمایشگر است و به قول ما نمایشگر هوشمند شیائومی هم به زودی معرفی خواهد شد! در ادامه با ترنجی همراه باشید.

حدودا دو ماه پیش بود که در ترنجی دیدیم گوگل هوم هاب (Google Home Hub) رسما معرفی شد. در حقیقت این دسته جدید گجت های هوشمند بر مبنای طرح بلندگوی هوشمند است که نمایشگر دارد تا هوشمندتر و قابل تعامل تر شود.

تاییدیه بلوتوث دستگاهی از شیائومی که در دسته بندی بلندگوهای هوش مصنوعی این شرکت یا Mi AI Speaker قرار می گیرد به ما می گوید که شیائومی در حال توسعه بلندگوی هوشمند با نمایشگر است. بلوتوث نسخه ۵ نیز برای آن استفاده شده است.

این نمایشگر هوشمند شیائومی با کدنام LX04 در حال توسعه است و چیپست MT8167S شرکت مدیاتک را در قلب خود خواهد داشت. شاید فرکانس ۱.۵ گیگاهرتزی این چیپست کمی نگران کننده باشد اما حقیقت این است که یک نمایشگر هوشمند مگر قرار است چه پردازش هایی را انجام دهد که چیپست قدرتمندتر از این را بخواهیم برای آن متصور شویم؟ این چیپست بیشتر باید روی مصرف انرژی در شرایط متصل بودن تمرکز کند که به نظر می رسد کم مصرف هم باشد.

هنوز مشخص نیست که این نمایشگر هوشمند شیائومی به صورت جهانی عرضه می شود یا نه اما احتمال به زودی اخبار جدیدی درباره آن منتشر خواهد شد. نظر شما درباره این دسته بندی جدید چیست؟

gizchina

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# Milad7 - 19,711 ترنج
  2. 2# ahmad - 15,688 ترنج
  3. 3# m.b - 13,884 ترنج
  4. 4# Mahdi - 11,798 ترنج
  5. 5# Sajad - 11,372 ترنج
  6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
  7. 7# The Destroyer - 9,106 ترنج
  8. 8# Dr.Nazer - 8,874 ترنج
  9. 9# Amir galaxy - 8,860 ترنج
  10. 10# _V_ - 8,761 ترنج
قاصدک 24
تترایران
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی