هجده + بیست =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

تلگرام طلایی و هاتگرام فیلتر نخواهند شد

سینا عطایی

نوشته

2 سال قبل | 2 دیدگاه | اخبار داخلی ، پیام رسان

هر چند هفته پیش بود در ترنجی خواندیم تلگرام طلایی و هاتگرام فیلتر نمی شوند اما امروز دوباره خبر می رسد که تاکید موکدی بر این باشد که تلگرام طلایی و هاتگرام فیلتر نخواهند شد. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

رئیس کارگروه ارتباطات و فناوری اطلاعات مجلس، توقف فعالیت تلگرام طلایی و هاتگرام را تکذیب و تأکید کرد: تلگرام طلایی و هاتگرام هیچ‌گاه بسته نمی‌شود. رمضانعلی سبحانی فر (نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب در مجلس شورای اسلامی) با بیان اینکه در حال حاضر تلگرام طلایی و هاتگرام 25 تا 30 میلیون کاربر دارد، افزود: هیچ علتی و خبر جدیدی برای توقف فعالیت تلگرام طلایی و هاتگرام وجود ندارد.

وی رأی مخالف امروز مجلس به فوریت طرح اصلاح قانون برنامه ششم درباره حمایت از پیام رسان‌های داخلی را نیز بیانگر این موضوع دانست که باید به قوانین بالادستی در حوزه واگذاری بنگاه‌های دولتی توجه داشت.

بیشتر بخوانید: جدا شدن هات‌گرام و تلگرام طلایی از تلگرام تا پایان آذرماه

سبحانی‌فر به خانه ملت گفت: طرح الحاق دو تبصره به بند ۳ ماده ۶۷ قانون برنامه ششم که به استناد این بند قانونی قصد حمایت از پیام رسان‌های داخلی مطرح شد قصد داشت که تأمین منابع از محل واگذاری بنگاه‌های دولتی به بخش خصوصی صورت گیرد ولی در قوانین بالادستی ذکر شده که درآمد حاصل از فروش بنگاه باید در محل خودش هزینه شود؛ برای مثال اگر نیروگاهی به بخش خصوصی واگذار می‌شود درآمد حاصل از آن باید در نیروگاه‌ها هزینه شود نه محلی دیگر.

رئیس کارگروه ارتباطات و فناوری اطلاعات کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی  تأکید کرد: بنابراین منابع حمایت از پیام رسان‌های داخلی به درستی تعریف نشده بود و به همین دلیل مجلس با این طرح مخالفت کرد.

نظر شما چیست؟ شما از تلگرام طلایی یا هاتگرام استفاده می کنید؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. علی شیخ زاده
  علی شیخ زادهOliver queen
  ترنج لاگژری
  21
  8

  از اولم مشخص بود این دوتا حکومتی هستن و فیلتر نمیشن

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 16,703 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,387 ترنج
 3. 3# m.b - 11,758 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,240 ترنج
 5. 5# Mahdi - 9,428 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 8,818 ترنج
 7. 7# Amir galaxy - 8,719 ترنج
 8. 8# _V_ - 8,573 ترنج
 9. 9# The Destroyer - 8,550 ترنج
 10. 10# Peiman - 8,122 ترنج
کانال تلگرام ترنجی