حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید
بلیط هواپیما

هوش مصنوعی مایکروسافت احساس شما را از روی عکس تشخیص می دهد

هوش مصنوعی پیشرفت های فوق العاده ای داشته است و همواره در زمینه شناسایی چهره این پیشرفت ها بیشتر هم بوده است چون این سیستم به «گوش تو سخن های نهان خواهد گفت». مایکروسافت اموشن (Microsoft Emotion Api) می تواند احساس افراد را از روی عکس تشخیص بدهد. جذاب است نه؟ در ادامه با ترنجی همراه باشید.

حتما برای شما سوال پیش آمده است که مایکروسافت اموشن (Microsoft Emotion Api) چطور می تواند احساس افراد را از روی عکس تشخیص بدهد؟ مایکروسافت در وب سایت خود مثال زیر را قرار داده است:

این هوش مصنوعی جذاب مایکروسافت چهار فاکتور را از صورت شما بررسی می کند و بر اساس آن هشت احساس را در شما تشخیص می دهد. حتما توجه دارید که باید کیفیت تصویر بالا باشد و چهره شما در مرکز آن قرار گرفته تا Emotion مایکروسافت بتواند صحیح تر عمل کند. توجه داشته باشید که منظور از کیفیت لزوما رزلوشن نیست.

اما چطور می توانید از این هوش مصنوعی مایکروسافت استفاده کنید؟ خیلی ساده با کلیک روی لینک زیر:

هوش مصنوعی مایکروسافت Emotion برای تشخیص احساسات از روی عکس شما

در این صفحه یک تصویر مناسب از خود آپلود کنید یا اگر از قبل لینکی از آن دارید، آن را وارد کنید. توجه داشته باشید که حجم تصویر کمتر از ۴ مگابایت باشد. پس از آپلود شدن چهره یا چهره های داخل تصویر شناسایی شده و با تپ / کلیک کردن روی مربع (طراحی مایکروسافت طور!) هوش مصنوعی Emotion مایکروسافت احساسات شما را در آن تصویر نمایش داده می دهد، چیزی شبیه به تصویر اصلی مطلب که احساسات من را پشت میز شام دیشب نشان می دهد!

حتما در ذهن خود جای خطا را برای این هوش مصنوعی مایکروسافت باز بگذارید و بیشتر به چشم تفریح به آن نگاه کنید تا ابزار قضاوت. نظر شما چیست؟ برای شما نتایج صحیحی نشان داد؟ از جمله کاربردهایی که می توان برای هوش مصنوعی Emotion مایکروسافت متصور شد، میزان رضایت مشتری است. شما چه کاربردهایی را برای آن متصور هستید؟

اشتراک در
اطلاع از
2 Comments
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Soheil Rezayi

الله اکبر الله اکبر
چه قدر تو بلاد کفر پیشرفت زیاده ( USA)
ما هم به یه سری شعار بسنده کردیم و کشورمون رو شعار می چرخه

yassorkh2020

مال من صد در صد درست بود جلل خالق در ضمن عکس ۴ مح نبود بیشتر بود

safarmarket
رپورتاژ آگهی پربازده
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)