15 + 4 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

آنر مجیک ۲ (Honor Magic 2) را در دو رنگ گرادیانت طور همراه با جعبه ببینید

سینا عطایی

نوشته

2 سال قبل | یک دیدگاه | آنر

ما اصلا با آنر مجیک ۲ (Honor Magic 2) غریبه نیستیم چون تا کنون تصاویر غیر رسمی و تیزرهای رسمی متعددی از آن دیده ایم. امروز اما می توانیم آنر مجیک ۲ (Honor Magic 2) را در دو رنگ گرادیانت طور همراه با جعبه ببینیم. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

به نظر می رسد که آنر، این زیر برند هواهو تلاش دارد تا آنر مجیک ۲ که قرار است دستگاهی در خور باشد را به خوبی پیش از معرفی برای کاربران جذاب کند. به نظر می رسد که هوآوی در جهت حفظ اصالت طراحی خود به سراغ فرم فاکتور استفاده شده در اوپو، زیر برند BBK electronic هفته و مسولیت ساخت محصولی مشابه آن را به آنر داده است.

آنر مجیک ۲ (Honor Magic 2) اولین موبایل کم حاشیه بدون بریدگی نمایشگر، اولین طراحی کشویی، اولین دوربین سه گانه و اولین سیستم تشخیص چهره سه بعدی را به محصولات برند Honor خواهد آورد و از این جهت اهمیت فراوانی دارد. امروز چند تصویر از آنر مجیک ۲ در دو رنگ گرادیانت طور آبی و قرمز منتشر شده که جعبه آن را هم نشان می دهد. در ادامه این تصاویر را با هم خواهیم دید:

همینطور که می بینید دوربین سه گانه و مکانیسم کشویی تایید می شود. به تصویر زمینه توجه دارید که؟! جالب است اپل به هوشمندی تمام برای کمرنگ کردن بریدگی نمایشگر از نیم دایره استفاده کرده است اما اینجا کاملا بدون مصرف به نظر می رسد (!) حداقل در این مرحله!

نظر شما چیست؟ آنر مجیک ۲ نهم آبان رسماً معرفی خواهد شد و می دانیم که ساعت هوشمند آنر (Honor Watch) هم در این مراسم آنر رونمایی می شود.

gsmarena

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. BeFair
  BeFairBeFair
  ترنجِ خیلی رسیده

  بالاش خیلی گرد تر به نظر می رسه!

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 17,908 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,913 ترنج
 3. 3# m.b - 12,620 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,729 ترنج
 5. 5# Mahdi - 10,384 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,507 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,882 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,765 ترنج
 9. 9# Dr.Nazer - 8,609 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,589 ترنج
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
تبلیغ سمت چپ
تبلیغ سمت چپ
کانال تلگرام ترنجی