1 × 3 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

گلکسی هوم (Galaxy Home) بلندگوی هوشمند سامسونگ رسما معرفی شد

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | بدون دیدگاه | سامسونگ

بلندگوهای هوشمند محصولات جدیدی نیستند اما سامسونگ یکی از نام های غائب این بازار بود. آن ها در تلاشند تا دید صحیحی از بلندگوی هوشمند را ارایه کنند ولی دید آن ها موضوع جدیدی نیست. در حقیقت در میان راهبردهای آمازون، گوگل و اپل، راهبرد سامسونگ به اپل نزدیک تر است و آن ارایه یک دستگاه متمرکز بر کیفیت موسیقی است که پس از آن می تواند یک دستیار هوشمند صوتی هم باشد! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا نگاهی به گلکسی هوم (Galaxy Home) بلندگوی هوشمند سامسونگ داشته باشیم.

اولین مورد درباره گلکسی هوم (Galaxy Home) را می تواند طراحی آن دانست. موضوعی که بیشترین وجه تمایز آن با دیگران است و شخصا خوشحالم که شبیه به شایعات آن نیست. پس از آن باید گفت از نظر سخت افزاری و به لطف 6 بلندگوی اطراف آن و یک ساب ووفر می تواند صدای فراگیر و جذابی را ارایه کند. علاوه بر آن 8 میکروفون اطراف دستگاه وجود دارد تا صدای شما را از مناطق دور دریافت کند.

هنوز درباره قیمت و دیگر مشخصات گلکسی هوم (Galaxy Home) اطلاعاتی در دسترس نیست. مشخصا سامسونگ تلاش دارد تا در اکوسیستم خود از هر گجتی که مورد نیاز است، یک عدد داشته باشد و نیازی به خروج کاربر از اکوسیستم آن ها احساس نشود. هر چند بازار بلندگوهای هوشمند حسابی شلوغ است اما به هر حال سامسونگ تلاش خود را برای آن دارد.

نظر شما چیست؟ بلندگوی هوشمند سامسونگ یعنی گلکسی هوم را می پسندید؟

theverge

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# Milad7 - 13,546 ترنج
  2. 2# ahmad - 13,135 ترنج
  3. 3# m.b - 9,917 ترنج
  4. 4# Sajad - 9,111 ترنج
  5. 5# _V_ - 8,131 ترنج
  6. 6# Peiman - 8,075 ترنج
  7. 7# Amir galaxy - 7,594 ترنج
  8. 8# علی شیخ زاده - 7,498 ترنج
  9. 9# The Destroyer - 7,270 ترنج
  10. 10# نیما عرفانی - 6,730 ترنج
کانال تلگرام ترنجی