حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

اینستاگرام هم اکنون 1 میلیارد کاربر فعال ماهانه دارد

سینا عطایی

نوشته

9 ماه قبل | یک دیدگاه | شبکه‌های اجتماعی

اینستاگرام شبکه های اجتماعی تصویر و ویدئو محور است که تحت مالکیت فیس بوک کار می کند. این شبکه اجتماعی که پس از خرید توسط فیس بوک پیشرفت های زیاد و آپدیت های فراوان در کنار قابلیت های جذاب و دوست داشتنی را برای کاربران و تولید کننده های محتوا ارایه کرده است، امروز در کنفرانس خبری رسمی از جدیدترین ابزار خود برای تولید کننده های محتوا یعنی تلویزیون اینستاگرام (IGTV) رونمایی کرد.  پیش از این درباره کنفرانس ۳۰ خرداد اینستاگرام برای شما نوشته بودیم که احتمالاً این شبکه اجتماعی فوق العاده محبوب آمار جدید کاربران فعال ماهانه خود را نیز رونمایی کند. این اتفاق رخ داده و در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن بیشتر صحبت کنیم.

افزایش ۲۰۰ میلیون کاربر دیگر و رسیدن به یک میلیارد نفر کاربر فعال ماهانه

اینستاگرام در پایان سال ۲۰۱۷ ۸۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه داشته است‌. در کنفرانس ۲۰ ژوئن یا ۳۰ خرداد تمرین در پایان ششمین ماه سال میلادی است حالا اینستاگرام عنوان می‌کند که شاهد افزایش ۲۰۰ میلیون کاربر دیگر و رسیدن به یک میلیارد نفر کاربر فعال ماهانه است.  شبکه های اجتماعی معدودی هستند که این تعداد کاربر را داشته باشد در حقیقت تعداد آنها از انگشتان یک دست نیز کمتر است.

 این محبوبیت اینستاگرام را می‌توان سادگی در اشتراک گذاری تصاویر ویدئو ها و ابزارهای خلاقانه برای ایجاد افکت های تصویری واقعیت افزوده تصاویر پرتره و بستری مناسب برای فعالیت کسب و کارهای کوچک و بزرگ دانست.  حال با یک میلیارد نفر کاربر فعال اینستاگرام و ارائه اینستاگرام تی وی (IGTV) یا همان تلویزیون اینستاگرام این شبکه یک گام بزرگ به سمت رقابت های یوتیوب بر می دارد. چندی پیش خواندیم که یوتیوب ۲.۸ میلیارد کاربر دارد که در حالت وارد شده به حساب کاربری ویدئوهای این سرویس را تماشا می کنند.  و این رقم واقعاً زیاد است و این رقم واقعاً زیاد است و این هم واقعاً زیاد است ولی دست نیافتنی یا غیر قابل رقابت نیست.

نظر شما درباره اینستاگرام و نحوه فعالیت آن چیست؟  چقدر از وقت خود را به صورت روزانه در اینستاگرام می گذرانید و چقدر به آن وابسته هستید؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. علی شیخ زاده
  علی شیخ زاده
  ترنجِ خیلی رسیده  0  2

  بهترین شبکه اجتماعی که تا حالا دیدم البته نظر شخصی

10 کاربر برتر
 1. 1# احمد - 8,025 ترنج
 2. 2# Peiman - 7,620 ترنج
 3. 3# علی شیخ زاده - 5,391 ترنج
 4. 4# Pouya - 5,226 ترنج
 5. 5# Sajad - 4,577 ترنج
 6. 6# Mortazavi - 3,950 ترنج
 7. 7# دکتر رسول آریان - 3,687 ترنج
 8. 8# REZA - 2,778 ترنج
 9. 9# Amin - 2,667 ترنج
 10. 10# BeFair - 2,603 ترنج
کانال تلگرام ترنجی