حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

اکسپریا ایکس زد 2 پریمیوم در TENAA دیده شد

سینا عطایی

نوشته

10 ماه قبل | 10 دیدگاه | سونی

حدودا یک ماه و نیم پیش بود که اکسپریا ایکس زد 2 پریمیوم (Xperia XZ2 Premium) رسما معرفی شد و دوربین دوگانه با ISO 51200 و نمایشگر 4K HDR اصلی ترین ویژگی های این پرچمدار کم سروصدای ژاپنی ها بود. نمی دانم چرا اما سونی هیچ مانور خاصی روی این دستگاه نداده است. می دانیم که اکسپریا ایکس زد 2 پریمیوم فعلا به بازار عرضه نشده است و امروز اکسپریا ایکس زد 2 پریمیوم در TENAA دیده شده که می تواند خبری برای نزدیک بودن عرضه آن نیز به شمار رود. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

عموما روال به این شکل است که شما ابتدا تاییدیه عرضه محصول به بازارهای مختلف را می گیرید و مدتی بعد دستگاه را رونمایی می کنید. سونی برای اکسپریا ایکس زد 2 پریمیوم عکس این روال عمل کرده و ابتدا بسیار کم سروصدا اکسپریا ایکس زد 2 پریمیوم معرفی شد و سپس حالا شاید دریافت تاییدیه TENAA برای بازار چین هستیم. قبلا در ترنجی خواندیم که زمان عرضه به بازار اکسپریا ایکس زد 2 پریمیوم مشخص شد که جایی اواسط تابستان را به ما نشان می داد. در این روزهای گرم خرداد اما هنوز پیش از آغاز تابستان هستیم و حداقل یک ماه دیگر انتظار را می توان برای ارایه پرچمدار دو دوربینه سونی محتمل دانست.

اکسپریا ایکس زد 2 پریمیوم

اکسپریا ایکس زد 2 پریمیوم

برخی اما متصورند که شاید این دستگاه مدل اکسپریا ایکس زد 2 پرو هم باشد! هنوز هیچ چیز مشخص نیست و فقط باید صبر کرد. تا به اینجای کار تمام تصاویر به ما اکسپریا ایکس زد 2 پریمیوم را نشان می دهند. حتی حاشیه نمایشگر زیاد و لوگوی سونی روی لبه پایین نیز به همان صورت است.

اکسپریا ایکس زد 2 پریمیوم

اکسپریا ایکس زد 2 پریمیوم

اکسپریا ایکس زد 2 پریمیوم

اکسپریا ایکس زد 2 پریمیوم

اما عجیب است که لبه سمت راست (تصویر پایین)، خمیدگی قاب پشتی را نشان نمی دهد! به هر صورت می توان گفت که دستگاهی در TENAA چین از سونی لو رفته است. حال یا اکسپریا ایکس زد 2 پریمیوم است که می خواهد به زودی در این بازار عرضه شود یا شاید مثلا اکسپریا ایکس زد 2 پرو باشد که همان اکسپریا ایکس زد 2 پریمیوم اما برای بازار چین است!

شما چطور فکر می کنید؟

gsmarena

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Dariushrd
  Dariushrd
  ترنجِ رسیده  9  1

  این ایکس زد ۲ پرمیوم خیلی عالیه…اما زمخت و سنگینه حاشیه هاشم زیاده…xz2s که تو ایفا معرفی میشه و برای بازار جهانی هست حاشیه ۸۱ درصدی و صفحه اولد داره قطعا از این گوشی خیلی بهتره…هرچند فرقی نمیکنه بهرحال تو ایران نمیشه خریدش?

 2. رسول آریان
  رسول آریان
  ترنجِ خیلی رسیده  6  6

  خیلی زیباس!

  • Dariushrd
   Dariushrd
   ترنجِ رسیده   1   1

   مستر آریان این نسبت صفحه و اولد بودنش توی خبر های قدیمی بود که هیچکدوم شایعه نبودن…ینی قطعا امسال یه پرچمدار اولد و کم حاشیه عرضه میشه…فک نکنم جز ایفا هم مراسم معرفی دیگه ای مونده باشه

 3. رسول آریان
  رسول آریان
  ترنجِ خیلی رسیده  6  1

  کد این دستگاه H8166 نوشته شده که نشون میده همون XZ2 پریمیوم هست. اما احتمالا XZ2 پریمیوم مخصوص بازار ژاپن. چون ظرفیت باتری ۳۴۰۰ میلی آمپر نوشته شده، در حالی که XZ2 پریمیوم، پیشتر با باتری ۳۵۴۰ معرفی شد.

 4. Amir Hossein
  ترنجِ رسیده  5  2

  سونی کلن تو فاز خودشه معلوم نیست چیکار میکنه.یجورایی در خلاف جریان رودخونه حرکت میکنه

10 کاربر برتر
 1. 1# احمد - 8,414 ترنج
 2. 2# Peiman - 7,773 ترنج
 3. 3# علی شیخ زاده - 5,655 ترنج
 4. 4# Pouya - 5,583 ترنج
 5. 5# Sajad - 4,880 ترنج
 6. 6# Mortazavi - 4,080 ترنج
 7. 7# دکتر رسول آریان - 3,747 ترنج
 8. 8# REZA - 2,934 ترنج
 9. 9# Amin - 2,824 ترنج
 10. 10# BeFair - 2,603 ترنج
کانال تلگرام ترنجی