یک × چهار =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

قاب لو رفته از شیائومی می 7 (Xiaomi Mi 7) نکاتی را درباره طراحی این دستگاه به ما می گوید

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | 2 دیدگاه | شایعات ، شیائومی

به دسته لو رفتن های حاصل از قاب دستگاه می رسیم و این بار نوبت به شیائومی می 7 (Xiaomi Mi 7) است، پرچمدار 2018 شیائومی که هیچ دیدی از زمان عرضه دقیق آن نداریم. این بار چند تصویر تصویر داریم که در آن ها قاب لو رفته از شیائومی می 7 (Xiaomi Mi 7) نکاتی را درباره طراحی این دستگاه به ما می گوید! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا این تصاویر را ببینیم.

شیائومی می 7

شیائومی می 7

با دیدن این قاب ها متوجه می شویم طرح مفهومی شیائومی می 7 (Xiaomi Mi 7) که با بریدگی نمایشگر منتشر شده بود، با واقعیت فاصله دارد، حداقل در لبه پایین که اینطور است! لبه پایینی کاملا متفاوت با چیزی است که در آن طرح دیده شد ولی به صورت کلی نداشتن جک 3.5 میلی متری هدفون که از غیبت آن روی نسل قبلی قابل پیش بینی بود و موقعیت دوربین دوگانه که آن هم از طراحی دوربین دوگانه شیائومی می میکس 2 اس قابل حدس است در آن طرح مفهومی صحیح بود.

اگر بیشتر به قاب پشتی شیائومی می 7 توجه کنید متوجه عدم حضور فضایی برای قرار گرفتن حسگر اثرانگشت می شوید و خب این احتمالا بدان معناست که حسگر اثرانگشت از قاب پشتی به زیر نمایشگر (یکپارچه با نمایشگر) می رود! اگر این شایعه تحقق پیدا کند شاید اولین پرچمدار در مقیاس وسیع باشد که چنین فناوری ای را دارد.

موضوع قابل به ذکر دیگری به نظر نمی رسد که وجود داشته و پیش از به پایان بردن مطلب، بیاید به تماشای زوایایی دیگر از قاب شیائومی می 7 بنشینیم:

در نهایت نظر شما چیست که آن روزنه لبه بالایی برای فرستنده مادون قرمز است؟ سوالی که پیش می آید این است که اگر جایی برای فرستنده مادون قرمز وجود دارد، چرا جک 3.5 میلی متری صدا اینجا نیست؟ نظر شما چیست؟

gizmochina

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Mortazavi
  ترنجِ خیلی رسیده  4  0

  گوشي خوبي بايد باشه و با قيمت خوب ولي هر چي فكر ميكنم نوكيا ايكس با دوربين دوگانه زايس و رم شش و پردازنده نسبتا خوب و قيمت ٢٨٥دلار بهترين گزينه خريده مخصوصا اينكه بعد از اِن٨٢ ديگه نوكيا نداشتم(غير از لوميا)

10 کاربر برتر
 1. 1# احمد - 8,733 ترنج
 2. 2# Peiman - 7,862 ترنج
 3. 3# علی شیخ زاده - 5,889 ترنج
 4. 4# Pouya - 5,812 ترنج
 5. 5# Sajad - 5,131 ترنج
 6. 6# Mortazavi - 4,110 ترنج
 7. 7# دکتر رسول آریان - 3,774 ترنج
 8. 8# REZA - 3,048 ترنج
 9. 9# Milad7 - 3,000 ترنج
 10. 10# Amin - 2,849 ترنج
کانال تلگرام ترنجی