حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

قاب ال جی جی 7 تینکیو (LG G7 thinQ) لو رفت

سینا عطایی

نوشته

7 ماه قبل | 3 دیدگاه | ال‌جی ، شایعات

تقریبا سه هفته دیگر تا رونمایی رسمی ال جی جی 7 تینکیو (LG G7 ThinQ) فرصت باقی است و تقریبا هر روز شاهد یک شایعه جدید هستیم، حتی شاید روزی چند شایعه جدید! امروز پس از شایعه ای که در آن عنوان شد دوربین دوم ال جی جی 7 تینکیو با زاویه دید کمتر عرضه می شود، حالا نوبت به یک لو رفتن بصری است! امروز دو قاب ال جی جی 7 تینکیو (LG G7 thinQ) لو رفته است که می توانند نگاه جالبی به ال جی جی 7 تینکیو را به ما بدهند. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا نگاهی به این شایعه داشته باشیم.

همانطور که در تصویر اصلی مطلب و تصویر بعدی می بینید، اگر بخواهیم روی طراحی ال جی جی 7 تینکیو (LG G7 thinQ)‌ تمرکز کنیم می بینیم که تمام شایعات و رندرهای پیشین صحیح هستند. دوربین دوگانه به صورت عمودی، حسگر اثرانگشت زیر آن، بریدگی نمایشگر بالای نمایشگر ال جی جی 7 تینکیو و حضور جک 3.5 میلی متری صدا روی لبه پایین. حتی سوراخ های بلندگو که در رندرهای قبلی 3 عدد عنوان شده بود نیز اینجا همان تعداد است!

قاب ال جی جی 7 تینکیو

قاب ال جی جی 7 تینکیو

این قاب عجیب و غریب که می بینید و در آن نمایشگر دستگاه مشخص نیست برای بالا رفتن از ارتفاع مناسب است، جایی که اگر موبایل شما سقوط کند این قاب اثرات آن را کاهش می دهد و از آسیب جدی جلوگیری می نماید. موضوع دیگری که بین این قاب و قاب صورتی تصویر مطلب متفاوت است عدم حضور جایگاه دکمه مخصوص دستیار هوشمند صوتی ال جی ThinQ است. البته این جایگاه می تواند زیر قاب پوشاننده نمایشگر رفته باشد و در حالتی که آن را بردارید، دیده شود.

به صورت کلی این رندر به عنوان تایید کننده دانسته های پیشین ما می تواند عمل کند و دید بهتری به چینش دوربین ها و پشت دستگاه به ما داد. نظر شما چیست؟ این قاب ها که هر چند رسما توسط ال جی طراحی و عرضه نمی شود اما برای نیازهای خاص می توانند مفید باشند و طراحی کلی دستگاه نیز خوب به نظر می رسد.

gizmochina

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. BeFair
  BeFair
  ترنجِ رسیده  2  1

  اوه اوه چه قاب هایی

 2. Peiman
  ترنج لاگژری  2  3

  فک نمیکنم چیز خاصی از الجی ببینیم